Nowa dziewczyna Piotra Żyły dopingowała go na trybunach i szczęśliwa pozowała na tle skoczni: Fantastyczny weekend

Marcelina Ziętek, mimo że na trybunach obowiązywało zakrywanie nosa i ust, zdjęła maseczkę, żeby... zrobić sobie zdjęcie.

Choć od czasu głośnego rozwodu Piotra Żyły i Justyny Żyły upłynęło już sporo czasu, wciąż nie milkną echa tej relacji. Para co chwilę obrzuca się wzajemnie oskarżeniami, a publiczne pranie prywatnych brudów zdaje się nie mieć końca.

Ostatnio Justyna Żyła posunęła się o krok dalej i w rodzinne niesnaski wciągnęła eksteściów - rodziców Piotra. Była żona skoczka narciarskiego zarzuciła im, że nie interesują się wnukami i nie pomagają przy ich wychowaniu.

Więcej: Justyna Żyła w ostrych słowach o rodzicach Piotra Żyły. "Wsparcia i zainteresowania wnukami nie ma żadnego"

Zobacz wideo Piotr Żyła opowiada o swojej kolejnej metamorfozie. Nic go nie cieszyło

Piotr póki co nie odpowiada na medialne zaczepki eksmałżonki. Być może udaje mu się w tej sytuacji zachować stoicki spokój dzięki nowej miłości. Skoczek od niedawna spotyka się z młodą aktorką Marceliną Ziętek, która występuje w serialu "19+".

Marcelina Ziętek kibicuje Piotrowi Żyle w biało-czerwonym wianku

W niedzielę Piotr Żyła brał udział w Letnim Gran Prix w Wiśle. Skoczkowi ewidentnie sprzyja nowy związek, bo skrzydła miłości poniosły go na trzecie miejsce na podium. Z trybun dopingowała go ubrana na biało-czerwono nowa partnerka, Marcelina. Aktorka oczywiście wszystko relacjonowała na InstaStories. Choć zabrakło nagrań z popisów Żyły, Ziętek uwieczniła wejście na podium swojego ukochanego.

Z tej okazji wstawiła też kilka swoich zdjęć w patriotycznym stroju, które podpisała:

Fantastyczny weekend. Biało-czerwone podium - czytamy.

Choć na trybunach obowiązywał bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, Ziętek zdjęła maseczkę, by pstryknąć sobie kilka zdjęć.

Zobaczcie zdjęcia. Już się nie ukrywają?

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek instagram.com/marceepan/

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek instagram.com/marceepan/

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek instagram.com/marceepan/