Piotr Żyła oświadczył się ukochanej?! Marcelina Ziętek dodała wymowny wpis: Dziś jest początkiem nowego, wyjątkowego

Marcelina Ziętek podzieliła się z fanami tajemniczą wiadomością, która wywołała falę podejrzeń. Czyżby Piotr jej się oświadczył?

Piotr Żyła niedawno ułożył sobie życie z nową partnerką - gwiazdą serialu "19 plus" i miss nastolatek. Trzeba przyznać, że w ich związku nie brakuje tajemnic. I nie chodzi tylko o ukrywanie relacji. Niedawno na instagramowym profilu Piotra pojawiło się zdjęcie z ukochaną, tyle tylko, że oboje mieli zasłonięte twarze.

Zobacz wideo

Również sam związek Piotr potwierdził w dość nietypowy sposób. Zrobił to za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak i wtedy nie stronił od niedomówień. Na instagramowym profilu umieścił wówczas zdjęcie dwóch par stóp w pasujących do siebie skarpetkach i napisał: "Pieter w duecie".

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła zaręczyli się? Fani nie mają wątpliwości

Wiemy już, że para nie chce afiszować się ze swoją miłością, ale trzeba przyznać, że potrafi wzbudzić ciekawość internautów. Podobnie było i tym razem. Marcelina Ziętek opublikowała na Instagramie fotografię opatrzoną tajemniczym opisem, który wywołał falę domysłów wśród fanów. Co takiego napisała?

Trzynastego. Dla mnie zawsze szczęśliwy. Dziś jest początkiem nowego, wyjątkowego - czytamy pod zdjęciem.

W komentarzach nie zabrakło pytań dotyczących relacji z Piotrem Żyłą. Przyzwyczajeni do szczątkowych informacji fani podejrzewają, że para wkroczyła  w kolejny etap związku. 

Czyżby Piotruś się oświadczył?
Mam zaproszenie na wesele?
Powodzenia życzę - pisali obserwatorzy pod zdjęciem.

Przypomnijmy, że od rozstania Piotra z Justyną Żyłą, byli partnerzy nie mają dobrych relacji, a wręcz toczą ze sobą spór. Sprawy nie polepszył nowy związek skoczka narciarskiego. Justyna usilnie próbuje wzbudzić zazdrość mężczyzny, a jednocześnie bacznie śledzi poczynania zarówno Piotra, jak i Marceliny.