Aneta Zając spaceruje z nowym partnerem. Wiemy, jak tajemniczy mężczyzna zwraca się do aktorki. Uwaga, jest słodko

Aneta Zając spędza wolny czas w towarzystwie swojego nowego partnera. Tajemniczy mężczyzna spaceruje z nią za rękę nad jednym z mazurskich jezior.

Aneta Zając chyba wreszcie odnalazła szczęście. Na jej Instagramie coraz częściej gości jej nowy partner, który na razie woli pozostać anonimowy. Ciekawe, na jak długo!

Aneta Zając na Mazurach z nowym partnerem

Aneta Zając bardzo strzeże swojego życia prywatnego. Jednak nowe uczucie jest tak silne, że również i nim dzieli się w mediach społecznościowych. Tajemniczy mężczyzna, o którym wspominaliśmy już dwa tygodnie temu, ponownie zagościł na jej Instagramie. Tym razem aktorka pokazała nie tylko jego nogi, ale również i... ręce ;) Jak tak dalej pójdzie, to za kolejne dwa tygodnie zobaczymy również... kto wie, może włosy na głowie?

Aneta Krawczyk na spacerze z nowym partneremAneta Krawczyk na spacerze z nowym partnerem Fot. Aneta Krawczyk - Instagram

Nowy partner Anety Zając na razie pozostaje tajemniczym nieznajomym. Wiadomo jednak, że nie wywodzi się ze świata show-biznesu - na jego Instagramie próżno szukać zdjęć z innymi gwiazdami. Jest za to fanem markowych ubrań i stylu.

Wiemy też, jak oznacza Anetę Zając na Instagramie. Żeby utrzymać związek w przyzwoitej dawce tajemnicy, Aneta Zając w postach partnera nie występuje pod swoim imieniem i nazwiskiem. Ma za to swoje własne hasztagi, które odwołują się do jej nazwiska:

#bunnylove
#lovebunny
#bunnymylove

Zrobiło się bardzo słodko, prawda?

Aneta Zając od czasu rozstania z byłym partnerem Mikołajem Krawczykiem nie pokazywała się z żadną nową miłością. Kiedy w 2012 roku Krawczyk odszedł do koleżanki z serialowego planu, Agnieszki Włodarczyk, Aneta skupiła się na synach. Teraz, po ośmiu latach od tamtego rozstania, znalazła kogoś, kto zagościł w jej sercu.

Parze życzymy dużo szczęścia!

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów