Aneta Zając jest zakochana. Aktorka pochwaliła się nagraniem z nowym partnerem. "Razem lepiej"

Wszystko wskazuje na to, że Aneta Zając znalazła nową miłość. Aktorka zamieściła Instastory, na którym nieco widać tajemniczego mężczyznę.

Aneta Zając w show-biznesie zadebiutowała już dobrych kilkanaście lat temu, gdy została zaangażowana w serialu "Pierwsza miłość". To właśnie na planie tej produkcji poznała Mikołaja Krawczyka, z którym była związana przez ponad 7 lat. Para doczekała się dwóch synów, jednak mimo to ich związek nie przetrwał próby czasu. Od tamtej pory aktorka nie afiszowała się w mediach z nową miłością, w przeciwieństwie do ojca swoich dzieci, który do tej pory zdążył już kilka razy zmienić partnerki i to oczywiście w błysku fleszy. Jak się okazuje, Aneta Zając teraz również nie jest już sama. Na jej Insastory zadebiutował tajemniczy mężczyzna. 

ZOBACZ TEŻ: Mikołaj Krawczyk przez lata nie pokazywał twarzy synów. Teraz zrobił to po raz pierwszy. "Podobni do tatusia"

Aneta Zając z nowym partnerem

Aneta Zająć niezbyt chętnie epatuje swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Owszem, relacjonuje na bieżąco swoje pasje, a także od czasu do czasu pokazuje, jak spędza czas z synami, jednak o nowych związkach już konsekwentnie milczy. Aż dotąd. Na jej Instastory pojawiło się krótkie wideo, na którym możemy zobaczyć, jak pewnym krokiem maszeruje z pewnym mężczyzną. Uwagę zwraca opis, jaki zamieściła na relacji. 

Razem lepiej - podpisała. 

Aneta ZającAneta Zając instagram.com/aneta_zajac_official

Po takim podpisie nie trudno domniemać, że aktorka ponownie się zakochała. Myślicie, że już niedługo odważy się i pokaże nam nieco więcej, czy wciąż będzie tak tajemnicza?

ZOBACZ: Aneta Zając oddała hołd babci, która była sanitariuszką podczas Powstania Warszawskiego. ''Jest pani kopią babci''

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów