Przyjęcie weselne Załęckiej i rzecznika PZPN. Wśród gości Jerzy Brzęczek oraz Ryszard Kalisz z ukochaną

Tydzień temu Agata Załęcka powiedziała sakramentalne "tak" na greckiej wyspie Rodos. Wybrankiem aktorki jest Jakub Kwiatkowski - rzecznik PZPN. Para wyprawiła wesele w Polsce.

Mimo że Agata Załęcka od lat udziela się jako aktorka, to dopiero kilka dni temu zrobiło się o niej szczególnie głośno. To zasługa bardzo medialnego ślubu z rzecznikiem PZPN. Para pobrała się w rajskiej scenerii, a konkretnie na greckiej wyspie Rodos. Ceremonia była transmitowana na Instagramie.

Grecki ślub Załęckiej i Kwiatkowskiego

Tydzień później świeżo upieczona żona postanowiła uraczyć swoich instagramowych obserwatorów zdjęciami ze ślubu.

 
Czy można zorganizować piękny ślub w dwa tygodnie, na bajecznej wyspie, w nietuzinkowy sposób tak, by było niezwyczajnie, wyjątkowo i to podczas pandemii? Owszem! Pod warunkiem, że para jest niezwyczajna, spontaniczna, przekonana o swoich uczuciach i mocno utalentowana w sprawach organizacyjnych - czytamy pod opisem jednego z nich.
 

Aktorka dodała, że wesele odbyło się także w Polsce. Jak udało nam się dowiedzieć, ceremonia odbyła się w hotelu Hilton pod Warszawa, gdzie swoje zgrupowania mają piłkarze reprezentacji Polski. Co ciekawe, na miejscu byli również obecni wszędobylscy paparazzi. To dzięki nim wiemy, że wśród gości nie zabrakło znanych osób. Pojawili się między innymi: Ryszard Kalisz z partnerką, Jerzy Brzęczek oraz Gabi Drzewiecka. Trzeba przyznać, że weselna kreacja panny młodej była równie efektowna, co ta ślubna.

Zdjęcia z wesela Agaty Załęckiej i Jakuba Kwiatkowskiego znajdziecie w galerii artykułu.