Julia Wieniawa spotyka się z Nikodemem Rozbickim? Aktor powściągliwie skomentował ich relację

Ostatnio znowu zrobiło się głośno o Julii Wieniawie i Nikodemie Rozbickim. Podejrzewa się, że para młodych aktorów ma romans. Teraz do sprawy odniósł się sam zainteresowany.

Julia Wieniawa jeszcze pod koniec zeszłego roku rozstała się z Baronem. Od tamtej pory pozostaje konsekwentnie singielką, jednak to tylko podsyca kolejne plotki o domniemanych romansach młodej gwiazdy. Sama zainteresowana przyznała, że ma zamiar skupić się na karierze, a nie plątać się w nowe związki. Wszystko składałoby się w jedną całość, gdyby nie czujni paparazzi, którzy przyłapali aktorkę w objęciach Nikodema Rozbickiego. Czyżby ich przyjaźń przerodziła się w romans? Aktor jest dość powściągliwy w komentowaniu plotek.

Przypominamy: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mają romans? Aktorzy zostali przyłapani na czułościach

Nikodem Rozbicki komentuje romans z Julią Wieniawą

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa znają się od dawna, jednak zawsze podkreślali, że są najlepszymi przyjaciółmi. Po raz pierwszy zaczęto spekulować o ich romansie już jakiś czas temu, gdy paparazzi przyłapali ich na wzajemnym okazywaniu sobie czułości. W miniony weekend sytuacja miała się powtórzyć, co tylko zwiększyło plotki. W rozmowie z serwisem "Plejada" Nikodem Rozbicki przyznał, że nie chce się odnosić do tych spekulacji.

Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem - mówił aktor. 

Warto zaznaczyć, że aktor nie zaprzeczył wprost doniesieniom mediów, a zdjęcia zrobione przez fotoreporterów z ukrycia mówią same za siebie. Czyżby było coś na rzeczy? Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń. 

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa wybrała się na imprezę i bawiła się u boku innej gwiazdy. "Babski wieczór". To nie spodoba się Joannie Opozdzie

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała taras i zdradziła, że czeka ją "gruby remont"