Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak są razem? Nie szczędzili sobie czułości w miejscu publicznym

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem bawili się na warszawskim Placu Konesera. Aktorzy przytulali się, trzymali za ręce i całowali.

Julia Wieniawa od rozstania z Baronem dotąd pozostawała singielką. Owszem celebrytka była widywana z przystojnymi mężczyznami. Plotkowano nawet, że związała się z Maciejem Musiałem czy Maciejem Musiałowskim. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali ją na czułościach z Nikodemem Rozbickim. I choć aktorzy tłumaczyli, że znają się już wiele lat i łączy ich jedynie przyjaźń, to chyba coś jest na rzeczy, bo fotoreporterom znów udało się ich przyłapać. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki parą?

Wiele wskazuje na to, że Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego coś łączy. Jak podaje "Fakt" aktorzy zostali przyłapani razem na warszawskim Placu Konesera, gdzie świetnie się bawili. Tabloid podaje, że nie odstępowali się na krok. Co więcej przytulali się, trzymali za ręce, a ich relacja nie wyglądała raczej tylko na przyjacielską. Dowodem na to mają być nie tylko głębokie spojrzenia i czułe gesty, ale też... gorące pocałunki. Wymianę czułości uwiecznili na zdjęciach i nagraniu fotoreporterzy tabloidu.

Dotąd ani Julia Wieniawa, ani też Nikodem Rozbicki nie potwierdzili, że są parą. Wydawałby się, że to jedynie kwestia czasu. Trudno wszak zaprzeczać zdjęciom. Oboje jednak nabrali wody w usta, nawet wtedy, kiedy na światło dzienne wyszły ich wcześniejsze zdjęcia, gdzie też nie brak romantycznych sytuacji.

ZOBACZ TEŻ: Wieniawa skomentowała zdjęcia paparazzi z Rozbickim. "Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie"

Nikodem Rozbicki cieszył się z rozstania Wieniawy z Królikowskim?

Media donosiły, że Nikodem Rozbicki rzekomo miał cieszyć się, kiedy Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim. Ponoć już wtedy chciał spotykać się z celebrytką.

Mówi znajomym, że nie chce dopuścić do tego, by inny facet sprzątnął mu Julkę sprzed nosa - podawał wówczas informator "Faktu". - Ale Julka nie chce w ekspresowym tempie wskakiwać z jednego związku z drugi.

Cóż, czyżby wtedy Rozbicki za długo czekał? W końcu w życiu Julki niebawem pojawił się Baron. Może tym razem Rozbickiemu i Wieniawie się uda? 

Zobacz wideo Julia Wieniawa nie ma oporów przed komunikacją miejską