Julia Wieniawa chwali się nowym mieszkaniem z tarasem na dachu. "Przede mną gruby remont"

Na Instagramie Julii Wieniawy pojawiła się krótka relacja z jej nowego lokum. Aktorka będzie remontowała mieszkanie. Pokazała zdjęcia wnętrz, a także projektu.

Julia Wieniawa jest jedną z największych gwiazd rodzimego show-biznesu. Mimo że jest bardzo młoda, to już zdążyła wyrobić markę, za którą reklamodawcy są w stanie płacić setki tysięcy złotych. 21-latka regularnie występuje w kampaniach reklamowych, filmach, serialach, a także programach telewizyjnych, na czym zarabia spore pieniądze, które zresztą świetnie inwestuje. Już ponad rok temu kupiła sobie mieszkanie, ale jak się okazuje, na jednym nie ma zamiaru poprzestać. Julia Wieniawa właśnie zakupiła nowe lokum, które będzie remontować. 

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa pochwaliła się nowym mieszkaniem. Będzie można je wynająć. Jest bardzo stylowe

Julia Wieniawa pokazała nowe mieszkanie 

Julia Wieniawa kupiła drugie mieszkanie, które jest znacznie większe od poprzedniego. Z wprowadzeniem się będzie musiała jednak jeszcze poczekać, bo jak sama przyznaje, czeka ją gruby remont. 

Aktorka na Instastory zamieściła krótkie wideo z nowego mieszkania, w którym ogłosiła prace nad jego urządzeniem. Dodatkowo pochwaliła się zdjęciami projektu salonu, a także jednej z łazienek. Po zdjęciach wnosimy, że lokum ma dwie kondygnacje. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała taras i zdradziła, że czeka ją "gruby remont"

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com@juliawieniawa, Projekt: Five Cell Architects @fivecell.architects

Najlepsze zostawiła na sam koniec. To taras, jaki będzie mieścił się na dachu jej nowego mieszkania. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu widzimy, że jest bardzo duży, jednak jeszcze nieprzygotowany. Sama zainteresowana zdradziła, że już wkrótce znajdzie się tam wiele tropikalnych roślin, a także drewniane podłoże. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com@juliawieniawa

Podoba wam się projekt nowego mieszkania Julii Wieniawy? 

Wejdź na Avanti24.pl i poznaj najmodniejszą odzież damską na najbliższy sezon!

Zobacz wideo Karolina Pisarek chce być sławniejsza niż Julia Wieniawa? Zatrudniła prywatnego kierowcę!
Więcej o: