Rafał Maślak niedługo wprowadzi się do nowego mieszkania. Jest jasne i przestronne. Z żoną odwiedzili lokum i zdali relację fanom

Na instagramowym profilu Rafała Maślaka pojawiła się relacja prosto z nowego domu. Wszystko idzie zgodnie z planem.

Rafał i Kamila Maślak już od ponad roku są szczęśliwymi rodzicami. 29 marca 2019 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Maksymilian. Od tamtego czasu para chętnie wrzuca więc do sieci mnóstwo zdjęć i nagrań z maluchem. Dodajmy, że Rafał prowadzi swój kanał w serwisie YouTube. "Maksymalny Tata" cieszy się sporą popularnością nie tylko wśród rodziców.

Jakiś czas temu Maślakowie pochwalili się, że budują są wymarzony dom. Najnowsza instagramowa relacja na profilu Rafała pozwoliła nam nieco bliżej przyjrzeć się wnętrzom.

Rafał Maślak pokazał mieszkanie

Rafał Maślak stara się być aktywny w mediach społecznościowych, a na jego Instagramie jest bardzo rodzinnie. Odkąd na świat przyszedł pierwszy potomek, na profilu Rafała niemal każdego dnia pojawiają się zdjęcia czy nagrania z Maksymilianem w roli głównej. Tym razem były Mister Polski pokazał jednak coś zupełnie nowego - swoje nowe mieszkanie, nad którym wciąż trwają prace.

Właściciele wybrali się ostatnio na budowę, by sprawdzić, czy wszystko odbywa się zgodnie z projektem. W jednej z relacji mężczyzna zdradził, że gniazdko niebawem będzie gotowe na lokatorów. Na pytanie zadane przez projektantkę wnętrz: "Kiedy się tu widzimy?", Rafał odpowiedział: Myślę, że do końca miesiąca". Nagrania z wycieczki na budowę możesz obejrzeć poniżej:

Zobacz wideo

Warunkiem przeprowadzki w tym czasie miały być prace idące zgodnie z planem. Jak przyznał sam Rafał, gdyby coś było nie tak, konieczne byłoby zrobienie poprawek, a przeprowadzkę należałoby odłożyć w czasie. Po dokładnych oględzinach okazało się jednak, że ekipa dobrze się spisała, a rodzina Maślaków lada moment będzie mogła cieszyć się nowym domem.

Naszą uwagę zwróciła szczególnie kuchnia, która wygląda na niemal gotową. Oprócz piekarnika i zmywarki możemy już zobaczyć jasnobrązowe szafki, a także podłogę w kolorze bardzo jasnego jasnego drewna.