Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pierwszą rocznicę śmierci męża. Złożyła wieniec na jeziorze Kisajno [ZDJĘCIA]

Agnieszka Woźniak-Starak rocznicę śmierci męża spędziła na Mazurach, miejscu ukochanym przez Piotra. To właśnie tam zdecydowała się na piękny gest.

Mija rok od tragicznej śmierci producenta Piotra Woźniaka-Staraka. W nocy z 17 na 18 sierpnia doszło do wypadku na jeziorze Kisajno. Producent filmowy wypadł ze swojej motorówki podczas wykonywania niebezpiecznego manewru. Teraz żona Piotra, Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć o zmarłym mężu. W ten smutny dzień razem z bliskimi wypłynęła na jezioro, gdzie zginął Piotr. 

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Woźniak-Starak wypowiedziała prorocze słowa o mężu. "Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze"

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża

Jak podaje portal Fakt, Agnieszka Woźniak-Starak od paru dni przebywa w rodzinnej posiadłości Woźniaków-Staraków w Fuledzie. W dzień tragicznej śmierci razem z Anną Woźniak-Starak, Jerzym Starakiem oraz przyjaciółmi Piotra, wypłynęli na jezioro. To tam rodzina wrzuciła do wody duży wieniec ze zniczem.

Agnieszka Woźniak -Starak, Piotr Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak -Starak, Piotr Woźniak-Starak eastnews

Po wrzuceniu wieńca najbliżsi Piotra udali się na miejsce jego pochówku (które znajduje się tuż przy posiadłości w Fuledzie), by upamiętnić wybitnego producenta. Miejsce pochówku Piotra prezentuje się pięknie. Rodzina wybrała miejsce pełne kwiatów i drzew.

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak eastnews

Kim był Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak w sierpniu ubiegłego roku skończył 39 lat. Był pasierbem Jerzego Staraka i synem Anny Woźniak z pierwszego małżeństwa. Oboje zarządzają największą polską firmą farmaceutyczną Polpharma, dzięki czemu są posiadaczami ogromnego majątku. Piotr Woźniak-Starak zajmował się głównie produkcją filmów. Był także właścicielem Watchout Studio, odpowiedzialnego za produkcje takich filmów jak "Bogowie" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami