Iza Małysz pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Fanka twierdziła, że Adam przypomina innego sportowca. Coś w tym jest

Iza Małysz wrzuciła na Instagram zdjęcia z wakacji. Nie brakuje na nich Adama, który, zdaniem jednej z fanek, wygląda jak znany trener.

Kilka tygodni temu o rodzinie Małyszów znów było głośno, gdy na jaw wyszło, że Adam Małysz zakaził się koronawirusem i choruje na COVID-19. Na szczęście choroba nie dawała groźnych objawów i Adam Małysz dość szybko doszedł do siebie. Jedynie kwarantanna dawała się mu we znaki. Sportowiec miał najwyraźniej dość ciągłego przebywania w domu. Zaczął nawet przeglądać rodzinne pamiątki. Teraz wraz z żoną postanowił wybrać się na zasłużony wypoczynek.

Zobacz: Adam Małysz z żoną i ze znajomymi na szybkim wypadzie. Iza żartuje z nich na Instagramie: Janusze na wakacjach

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach

Iza Małysz chwali się wakacjami

Żona sportowca opublikowała zdjęcia z wakacji na Instagramie. Dzięki oznaczeniom na postach wiemy, że para spędziła czas w Seeboden w Austrii. Otoczenie jednak było nietypowe. Przy basenie stały bowiem kolumny i rzeźby, które Iza Małysz porównała do greckich. 

Iza MałyszIza Małysz Instagram/izamalysz

Zobacz też: Iza Małysz uczciła wyzdrowienie Adama wspólnym zdjęciem. Były skoczek nie kryje swojej radości: Jestem zdrowy

Fani oczywiście nie kryli zachwytu w komentarzach.

Diwa.
Jak zawsze klasa.
Pani Iza jak zawsze w mistrzowskiej formie.

Uwagę fanów zwróciło również zdjęcie Izy z Adamem. Według jednej z obserwatorek na zdjęciu skoczek wygląda jak... Qczaj!

Iza Małysz i Adam MałyszIza Małysz i Adam Małysz Instagram/izamalysz

Małżonek na tym zdjęciu do Qczaja podobny - napisała.

Faktycznie, coś w tym jest. Adam Małysz zapuścił bowiem stylową bródkę i zapozował w okularach przeciwsłonecznych podobnych do tych, które chętnie nosi trener. A waszym zdaniem sportowcy są podobni do siebie? 

Przeczytaj też: Piotr Żyła żartuje sobie z zakażonego koronawirusem Adama Małysza. "A ja jestem zdrowy"