Piotr Żyła żartuje sobie z zakażonego koronawirusem Adama Małysza. "A ja jestem zdrowy"

Piotr Żyła stroi sobie żarty na Instagramie. Napisał, że "jest zdrowy", nawiązując tym samym do zakażonego koronawirusem Adama Małysza.

Piotr Żyła słynie ze specyficznego poczucia humoru i często żartuje na różne tematy. Powagi nie zachowuje też w czasie wywiadów z mediami. Chyba każdy, kto go zna, doskonale kojarzy jego śmiech, który zawsze towarzyszy odpowiedziom na pytania dziennikarzy. Tym razem Piotr Żyła zażartował sobie z panującego w Wiśle koronawirusa.

Zobacz: Adam Małysz ma koronawirusa. Skoczek ostrzega fanów na Facebooku. "Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą"

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji dzieci na rozwód

Piotr Żyła żartuje z wirusa

Skoczek przebywa obecnie w Wiśle, gdzie właśnie doszło do zakażenia Adama Małysza, który miał kontakt z innymi sportowcami. Piotra Żyły nie opuszcza jednak dobry humor i mimo realnego zagrożenia żartuje sobie z sytuacji na Instagramie.

Pozdrowienia z Wisły. A ja jestem zdrowy - napisał Piotr Żyła.
 

Z hasztagów wynika, że Piotr Żyła rozpoczął koleje zgrupowanie kadry skoczków narciarskich, które stanęło pod znakiem zapytania przez chorobę Adama Małysza. Skoczek poddał się testowi na COVID-19, który dał wynik pozytywny. Zakaził się prawdopodobnie przez kontakt z burmistrzem Wisły, Tomaszem Bujokiem.

Witajcie, kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia - napisał Adam Małysz na Facebooku.

W rozmowie ze Sport.pl, Jan Winkiel, sekretarz generalny PZN, mówił, że Adam Małysz ostatni raz spotkał się z zawodnikami 12 czerwca, gdy skończyło się zgrupowanie w Zakopanem. Wtedy zastanawiano się, czy nie przebadać całej grupy. Być może już do tego doszło, dlatego zadowolony Piotr Żyła może pochwalić się wynikiem negatywnym na COVID-19.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.