Adam Małysz zdradza, jak przechodzi COVID-19. "Ten okres jest dla mnie dość ciężki"

Adam Małysz zakaził się koronawirusem. Teraz na Instagramie ujawnia, jak się czuje.

Kilka dni temu Adam Małysz ogłosił na Instagramie, że zakaził się koronawirusem. Na szczęście skoczek przechodzi chorobę bezobjawowo. Teraz zdradza, jak się czuje i co robi w czasie kwarantanny.

Zobacz: Adam Małysz ma koronawirusa. Skoczek ostrzega fanów na Facebooku. "Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą"

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach

Adam Małysz ujawnia, jak się czuje

Skoczek wrzucił na Instagram zdjęcie na quadzie. Można byłoby pomyśleć, że już czuje się tak dobrze, a do tego zakończył kwarantannę i wybrał się na rajd. Niestety, nic bardziej mylnego. Okazuje się bowiem, że zdjęcie pochodzi z archwium Adama Małysza. Skoczek po prostu spędza teraz czas wolny, przeglądając dawne fotografie i wracając wspomnieniami do ulubionych aktywności. Wyznał również, że obecny czas nie jest dla niego lekki.

Ten okres jest dla mnie dość ciężki, ale nie mogę i nie chcę się załamywać. Znalazłem swoje stare zdjęcie na quadzie i postanowiłem się nim dziś z wami podzielić. Jakoś napawa mnie ono optymizmem. Jazda na quadzie sprawia mi ogromną frajdę - napisał.
 

Kilka dni temu Adam Małysz poddał się testowi na COVID-19, który dał wynik pozytywny. Zakaził się prawdopodobnie przez kontakt z burmistrzem Wisły, Tomaszem Bujokiem. Teraz skocz

Witajcie, kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia - napisał wtedy Adam Małysz na Facebooku.

Mamy nadzieję, że skoczek jak najszybciej wróci do zdrowia i będzie mógł pojeździć na quadzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.