Wczoraj Meghan Markle "zniknęła" z oficjalnej strony rodziny królewskiej. Dziś ma urodziny, co na to Pałac? Ich wpis może zaskoczyć

Jeszcze wczoraj media rozpisywały się o usunięciu biografii Meghan Markle z oficjalnej strony rodziny królewskiej na rzecz informacji o "Megxicie". Dziś jednak żona księcia Harry'ego ma urodziny. Pałac zareagował.

W styczniu Meghan Markle i Książę Harry zrezygnowali z pełnienia swoich ról w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej. Teraz w biografii Meghan Markle na oficjalnej stronie rodziny królewskiej pojawiły się znaczne poprawki, o których poinformował "The Sun".

Zobacz, jak wyglądał ostatni dzień Harry'ego i Meghan w Afryce:

Zobacz wideo

Jeszcze niedawno w zakładce "księżna Sussex" znajdowały się informacje dotyczący młodości Meghan, pomocy potrzebującym i zaangażowaniu w wolontariat, a także informacje dotyczące bycia feministką. Teraz na oficjalnej stronie można przeczytać o decyzji Meghan i Harry'ego dotyczącej odłączenia się od rodziny królewskiej. Z biografii zaś pozostało tyle, że Markle jest żoną księcia Harry'ego, z którym ma syna Archiego. Mimo to w tekście podkreślono, że para wciąż wspiera królową Elżbietę II i nie zapomina o poddanych.

Usunięto biografię Meghan Markle, ale nie zapomniano o życzeniach

Dziś Meghan Markle obchodzi trzydzieste dziewiąte urodziny. Z tej okazji na instagramowym profilu rodziny królewskiej pojawiły się życzenia dla księżnej.

Życzymy księżnej Sussex wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! - czytamy pod zdjęciem Meghan z królową Elżbietą II.

Wygląda na to, że relacje między "seniorami" a rodziną królewską nie są najgorsze. Zdjęcie wywołało jednak sporą burzę w komentarzach. Wielu obserwatorów nie popiera nazywania Meghan księżną, za to większość twierdzi, że życzenia dla Markle to miły gest ze strony pałacu. 

Podziwiam nienaganny przykład przyzwoitości i dobrych manier, na które możemy liczyć ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej
Jestem pewien, że będzie miała cudowny dzień z rodziną, ale nie zapominajmy, że chciała prywatności
Co za miły gest - pisali internauci.

Przypomnijmy, że żądna prywatności Meghan zaplanowała wyprawienie hucznego przyjęcie urodzinowego, które ma potrwać trzy dni. Warto dodać, że budżet wyniósł ponad 200 tysięcy dolarów, a na imprezie nie zabraknie celebrytów. Taka forma obchodzenia urodzin nie spodobała się Harry'emu, który wolałby spędzić ten dzień w nieco bardziej kameralny sposób,