Żona Pierce'a Brosnana pokazała zdjęcie z młodości. Ma na nim 26 lat. W ten sposób wsparła kobiety z całego świata

Keely Shaye Smith, żona Pierce'a Brosnana dołączyła do akcji #WomenSupportingWomen.

Pierce Brosnan i Keely Shaye Smith są w szczęśliwym związku małżeńskim od 25 lat. Hollywoodzki aktor wielokrotnie powtarzał, że żona jest dla niego wszystkim. Keely Shaye Smith na co dzień unika rozgłosu, jednak zdecydowała się wziąć udział w akcji #WomenSupportingWomen.

Żona Pierce'a Brosnana pokazała zdjęcie z młodości

Keely Shaye Smith podjęła wyzwanie i opublikowała czarno-białe fotografie. Na jednym z nich widzimy Keely obecnie, a na drugim w latach młodości. Publikacje opatrzyła obszernym opisem. 

Wyzwanie przyjęte! Dzięki moim dowcipnym i opiekuńczym koleżankom, które mnie rozśmieszają, podnoszą na duchu i dają wsparcie dzięki któremu mogę się rozwijać. Obyśmy nadal się wszystkie wzajemnie wspierali, dawali z siebie jak najwięcej, chronili naszą planetę i tworzyli świat sprawiedliwym dla naszych sióstr, braci i dzieci. Razem jesteśmy silniejsze, nasze głosy są głośniejsze a synergia naszych działań jeszcze potężniejsza. Dziękuję Wam - napisała w poście. 
 

Drugie zdjęcie jest z czasów, gdy żona aktora miała 26 lat. 

Keely Shaye Brosman na zdjęciu z przeszłościKeely Shaye Brosman na zdjęciu z przeszłości Instagram/keelyshayebrosnan

Na czym polega akcja #WomenSupportingWomen?

W ramach #WomenSupportingWomen (kobiety wspierające kobiety) wystarczy opublikować na instagramowym profilu swoje czarno-białe zdjęcie, dodać odpowiedni hasztag i rzucić wyzwanie wybranym koleżankom. Akcja ma na celu promowanie wsparcia między kobietami i wzmocnienie ich pewności siebie. Dlatego gwiazdy, publikujące zdjęcia w ramach wyzwania prezentują się w różnych wydaniach. Jedne są bez makijaży, inne pokazują swoje niedoskonałości, jeszcze inne występują w pełnym make-upie i wymyślnych stylizacjach. W ten sposób udowadniają, że każde kobiece wydanie jest ważne i ma znaczenie. W wyzwaniu udział wzięły już między innymi: Sharon Stone, Reese Witherspoon, Cara Delevigne, Olivia Wilde, Eva Longoria, Jamie Lee Curtis, Melanie Grifith oraz Kerry Washington. 

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę