Umięśniony Pierce Brosnan świętuje 67. urodziny na Hawajach w towarzystwie żony. Nie szczędzili sobie czułości

Pierce Brosnan został przyłapany przez paparazzi podczas jego egzotycznego wypoczynku na Hawajach. To tam świętował 64. urodziny.

Pierce Brosnan dla wielu z nas znany jest głównie z kreacji aktorskiej w filmach o Jamesie Bondzie. Aktor wcielił się w słynnego agenta 007 aż czterokrotnie. Mimo tego że lata lecą, nie widać tego po samym zainteresowanym. 16 maja Pierce Brosnan skończył 67 lat. Jak udało się dowiedzieć fotoreporterom, urodziny zdecydował się świętować wraz z żoną Keely Shaye Smith na słonecznych Hawajach. To właśnie tam ciekawscy paparazzi przyłapali zakochaną parę na czułościach. Aktor i jego małżonka byli najwyraźniej przekonani, że są całkiem sami na plaży, więc śmiało oddawali się czułym pocałunkom.

ZOBACZ TEŻ: 46-letni syn Pierce'a Brosnana przez lata walczył z nałogiem. To jego najnowsze zdjęcia. Wyszedł na prostą, ale ślady pozostały

Pierce Brosnan bez koszulki świętuje 67. urodziny 

Pierce Brosnan czas izolacji postanowił spędzić na Hawajach. Aktor wybrał się tam już na początku kwietnia i jak się okazuje, zdecydował zabawić tam dłużej. Na tyle długo, aby w towarzystwie żony świętować w tym pięknym miejscu 67. urodziny. 

Zdjęcia Pierce'a Brosnana bez koszulki zobaczysz w naszej galerii:

Paparazzi przyłapali aktora, gdy ten wraz z żoną odpoczywał na opustoszałej plaży. Keely Shaye Smith relaksowała się, wylegując się na piasku, podczas gdy małżonek pływał w oceanie. Gdy tylko z niego wyszedł, uraczył ukochaną soczystym całusem, co nie umknęło uwadze czujnym paparazzi.

ZOBACZ: Pierce Brosnan uratował Halle Berry podczas sceny erotycznej. "Miałam być seksowna, skończyło się na manewrze Heimlicha"

Więcej o:
Komentarze (14)
Pierce Brosnan świętuje 67. urodziny na Hawajach w towarzystwie żony
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 6 razy 6

  one of the good ones

 • race444

  Oceniono 3 razy 3

  Hi pismaki zdecydujcie sie czy to 67 czy 64 urodziny

 • a-ndrzej

  Oceniono 2 razy 2

  Oczywiście ze widac ćwiczenia. Wystarczy spojrzec na barki, klatke, aby wiedziec ze na pewno nie ma fioła na punkcie swojej sylwetki, ale jednak regularnie ćwiczy. Ma 67 lat, wiec wiek ma swoje prawa.

 • elak2013

  Oceniono 2 razy 2

  Jeden z najurodziwszych mężczyzn kina. Starzeje się naturalnie, widać,że nie ćwiczy, więc nie wariuje na swój temat, jak inni aktorzy w jego wieku,Cały jego życiorys jest pozytywny. Coś mają w sobie ci Irlandczycy...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 1 raz 1

  Pierś ma owłosioną, nomen omen Pierce.

 • dig_bick

  0

  The Architect

 • wlabiz

  0

  Każdy z was pismaki będziecie śmieciami w wieku Brosnana i nikt na was nie splunie

 • wojszal2000

  Oceniono 4 razy -4

  Umięśniony? Na pewno?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX