Syn Pierce'a Brosnana świętował ukończenie studiów w wyjątkowych okolicznościach. Dumny tata pochwalił się zdjęciami

Dylan Brosnan ukończył wirtualnie studia. Jego ojciec opublikował zdjęcia ze wspólnego świętowania na Instagramie. Co za duma!

Pierce Brosnan ma powody do radości. Jego syn Dylan ukończył uczelnię w trybie wirtualnym. Dumny ojciec opublikował ich wspólne zdjęcia za pośrednictwem mediów społecznościowych i złożył mu publiczne gratulacje. A jest się czym chwalić!

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Syn Pierce'a Brosnana ukończył uczelnię

Ze względu na pandemię działalność instytucji kulturalnych i oświatowych w wielu krajach została zawieszona. Nie ominęło to również uczelni i szkół wyższych - wprowadzono obowiązek zajęć akademickich w trybie zdalnym. Również uroczystość rozdania dyplomów odbyła się w wirtualnej rzeczywistości. Doświadczył tego syn Pierce'a, Dylan, który nie mógł uczestniczyć w tradycyjnej ceremonii rozdania dyplomów. 23-latek jest absolwentem nauk o filmie i muzyce, a niedawno świętował sukces w rodzinnym gronie.

Podobnie jak w przypadku innych uniwersytetów na całym świecie, Uniwersytet Południowej Kalifornii przełożył ceremonię zakończenia roku z powodu koronawirusa. Jednak nie obyło się bez świętowania tego wyjątkowego dnia. I to w wyjątkowych okolicznościach, bo aktor z najbliższymi przebywa obecnie na Hawajach. Filmowy James Bond na Instagramie opublikował kilka zdjęć i pokazał, jak całą rodziną spędzili to ważne dla nich święto.

 

67-letni aktor udostępnił zdjęcia na swoim profilu. Dylan ma na sobie tradycyjny strój uniwersytecki, który obowiązuje podczas rozdawania dyplomów - biret i togę. Ojciec pogratulował mu sukcesu w krótkim, ale treściwym wpisie.

Gratulujemy Dylanowi ukończenia szkoły i osiągnięć akademickich w USC School of Cinematic Arts. Wkrocz w nowy świat i uczyń go swoim własnym. Bądź nieustraszony, odważny i wspaniałomyślny. Kocham, tata - napisał aktor na Instagramie.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów na ścieżce zawodowej!