Pierce Brosnan z rodziną na Złotych Globach. Jego synowie są modelami i mieli specjalne role na tegorocznym rozdaniu nagród

Na tegorocznych Złotych Globach Pierce Brosnan pozował fotoreporterom w towarzystwie żony, a także dwóch synów. Ci dwaj zostali ambasadorami ceremonii.

To już nie pierwszy raz, gdy możemy zobaczyć aktora z rodziną na ściance. Synowie Pierce'a Brosnana w listopadzie zostali ogłoszeni ambasadorami Złotych Globów i pojawili się wraz ze znanym tatą na przyjęciu Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Przy okazji Złotych Globów też nie mogło być inaczej. 

Pierce Brosnan z dziećmi i żoną na Złotych Globach

Na tegorocznym rozdaniu Złotych Globów Pierce Brosnan zjawił się z dwoma synami i żoną. Cała rodzinka dumnie pozowała na czerwonym dywanie. Kim są dzieci aktora? Dylan i Paris pracują w modelingu, więc obecność fotografów nie krępuje ich ani trochę. Bracia byli ambasadorami Złotych Globów.

 

Co to oznacza? W tym przypadku ambasadorstwo polega na tym, że dziecko ze swoim znanym rodzicem wręcza statuetkę. Tytuł ambasadora, ambasadorki lub ambasadorów zwyczajowo trafia do syna lub córki znanych osób. W tym roku przypadł on synom Pierce'a Brosnana oraz Keely Shaye Smith, dziennikarki i autorki.

Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo