Martyna Gliwińska wyjaśniła, czemu nie wyjechała na wakacje z Jarosławem Bieniukiem. ''Nie jesteśmy rodziną''

Od dawna mówi się o tym, że relacje Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej pozostawiają wiele do życzenia. Niedawno projektantka rozwiała wszelkie wątpliwości na ten temat.

Wokół relacji Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka narosło mnóstwo kontrowersji. Z jednej strony nie cichły pogłoski o ich ślubie, z drugiej zaś pojawiały się doniesienia, że ich kontakty znacznie się osłabiły, jednak żyją w zgodzie ze względu na dobro ich syna, Kazika. Obecnie celebrytka przebywa wraz z synem nad polskim morzem, z kolei piłkarz spędza czas na Ibizie. Jedna z internautek zastanawiała się, dlaczego nie wybrali się na wspólne wakacje. Odpowiedź Martyny rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży

Martyna Gliwińska o relacji z Jarosławem Bieniukiem

W ostatnim czasie było głośno o relacji Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka. Informacja o ciąży celebrytki zelektryzowała wszystkie media. Tym bardziej że mówiło się o rozstaniu pary. Projektantka chętnie zabierała głos w mediach i opowiadała o relacjach z byłym partnerem, a także o kulisach ich rozstania. Gdy na świecie pojawił się Kazik, cała uwaga skupiła się na nim. Gliwińska straciła głowę dla syna i regularnie publikuje z nim zdjęcia. Kilka dni temu pokazała fotografię z Chałup i opatrzyła je krótkim podpisem.

Chałupy to nasz mały raj na ziemi. Od lat kocham tutaj przyjeżdżać, a teraz jestem tu z moim niebieskookim Kaziem - napisała pod zdjęciem.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z nich dotyczył wyjazdu Bieniuków na Ibizę. Przypomnijmy, że towarzyszy im Natalia Siwiec z rodziną. 

Pani Martyno, a czemu nie jeździ pani na wakacje z panem Jarosławem i jego dziećmi? Przecież jesteście już rodziną... - czytamy w komentarzu.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Martyny. 

Nie jesteśmy - odpowiedziała.

Martyna Gliwińska odpowiada na komentarzMartyna Gliwińska odpowiada na komentarz screen z Instagram @martyna.gliwinska

Projektantka dała jasno do zrozumienia, że nie zamierza ponownie angażować się w relację z Jarosławem.

Więcej o: