Marta Wierzbicka z Joanną Koroniewską w garderobie. Uwagę zwraca brzuch gwiazdy "Na Wspólnej"

Joanna Koroniewska udostępniła zdjęcie w towarzystwie Marty Wierzbickiej i jej brzuszka. Aktorki przygotowują się do występu w spektaklu.

O Marcie Wierzbickiej zrobiło się głośno dzięki roli Oli w serialu "Na Wspólnej". Po kilkunastu latach pracy na planie aktorka zdecydowała się przenieść na deski teatru. Mimo to w mediach słuch o niej nie zaginął, a Marta niejednokrotnie udowadniała, że potrafi zaskoczyć. Niedawno sporo się mówiło o metamorfozie, jaką przeszła gwiazda. 

Zobacz wideo

Marta Wierzbicka przeszła wizualną metamorfozę

Od kilku miesięcy możemy obserwować wizualną przemianę Marty Wierzbickiej. Aktorka prezentuje swoją nową figurę nie tylko na medialnych imprezach, ale też w mediach społecznościowych, gdzie zadziwieni fani wypytują o szczegóły metamorfozy. W jednej z rozmów z portalem "Jastrząb Post" Marta powiedziała co nieco na ten temat.

Nie jestem fanką postów, kiedyś byłam, ale nigdy mi to dobrze nie robiło. Uważam, że to jednak robi lekkie spustoszenie w organizmie. Generalnie jem wszystko to, na co mam ochotę, tylko w granicach zdrowego rozsądku, z umiarem. I codziennie staram się wykonywać jakiś ruch. Czy to rower, czy spacer. Ale nie dlatego, żeby dbać o swoje ciało, tylko chodzi o komfort psychiczny - wyznała w wywiadzie. 

Jak widać, najlepszym rozwiązaniem jest dla niej zdrowy rozsądek, umiar w jedzeniu i codzienna aktywność fizyczna. Mimo metamorfozy 29-latka lubi czasem zapozować z dużym brzuszkiem, czego dowodem jest niedawno opublikowane zdjęcie. 

 

Wierzbicka pozuje z ciążowym brzuchem

Na fotografii Marta Wierzbicka pozuje z koleżanką po fachu, Joanną Koroniewską. Na pierwszy plan wysuwa się brzuch Marty, która właśnie przygotowuje się do występu w jednym ze spektakli. Obserwatorzy nie szczędzili pozytywnych komentarzy.

Jesteście Boskie dziewczyny. Aż miło się patrzy.
Chciałabym takie nogi, jak wasze.
Jak tylko zobaczyłam panią z brzuszkiem, myślałam, że to Taylor Swift. 

Trzeba przyznać, że Marcie do twarzy w takiej wersji.