Marta Wierzbicka pozuje na łódce. Show kradną "nogi do nieba". "Najpiękniejsza kobieta, jaką widziałem"

Marta Wierzbicka chętnie spędza czas na wodzie. Ostatnio podzieliła się zdjęciem z łódki, a przy okazji wyeksponowała długie i odchudzone ciało.

Marta Wierzbicka długo pracowała nad swoim ciałem i efekty jej metamorfozy są widoczne gołym okiem. Bardzo schudła i teraz zachwyca figurą. Chętnie chwali się "nowym" ciałem w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieściła zdjęcie, na którym eksponuje szczupłe nogi. 

Marta Wierzbicka pokazała nogi

Aktorka chętnie wybiera spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z małych wycieczek po kraju. Marta i jej partner często relaksują się na wodzie. Na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie z wypadu na łódkę na rzece Narew. Gwiazda zamieściła fotkę, na którym leży na pokładzie. Wyeksponowała długie i szczupłe nogi. 

 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Fani byli zachwyceni zarówno samym zdjęciem, jak i metamorfozą Wierzbickiej. 

Najpiękniejsza kobieta, jaką widziałem. W dodatku mega naturalna!
Chcę oglądać Twoje nogi, nogi, nogi.
Piękna. I te nogi do nieba - pisali internauci.

Marta Wierzbicka niechętnie opowiada, o tym jak schudła. W rozmowie z portalem Jastrząb Post aktorka stwierdziła, że nie ma gotowego przepisu na utratę wagi i nie zamierza się dzielić tym, jak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy. 

Nigdzie się nie wypowiadałam na temat tego, jak tego dokonałam. I również tutaj tak pozostanie. Mogę tylko powiedzieć, że żadnych diet ani treningów nie stosowałam. Jakoś tak samoistnie - powiedziała Marta Wierzbicka.

Aktorka przyznała, że nie jest fanką postów i restrykcyjnych diet. Do wszystkiego stara się podchodzić ze zdrowym rozsądkiem i je, na co ma ochotę