Marta Wierzbicka o sekrecie szczupłej sylwetki. Aktorka stroni od restrykcyjnych diet: Jem wszystko to, na co mam ochotę

Marta Wierzbicka zaskoczyła wszystkich wizerunkową przemianą. Aktorka od kilku miesięcy utrzymuje bardzo szczupłą sylwetkę. Jaki jest jej sposób na świetną formę? Opowiedziała szczerze o stosowanych dietach.

Marta Wierzbicka pojawiła się w show-biznesie głównie za sprawą serialu "Na Wspólnej", gdzie przez kilkanaście lat wcielała się w postać Oli Zimińskiej. Aktorka rzadko bierze udział w innych komercyjnych projektach artystycznych, ale jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła ponad 250 tysięcy obserwatorów, którzy śledzą jej codzienne życie. Ostatnio internauci zauważyli wizerunkową przemianę kobiety. Nie trzeba być nazbyt spostrzegawczym, żeby dostrzec, że Wierzbicka w ostatnim czasie bardzo schudła, co zaniepokoiło niektórych jej sympatyków. Marta zapewnia jednak, że czuje się w swoim ciele doskonale i w rozmowie z portalem "Jastrząb Post" opowiedziała o sposobie na szczupłą sylwetkę. 

Zobacz wideo Jesteście widzami "Na Wspólnej"? Przypominamy ważną scenę serialu!

Marta Wierzbicka stroni od diet

Od kilku miesięcy jesteśmy świadkami wizualnej przemiany Marty Wierzbickiej. Aktorka, pojawiając się na medialnych imprezach, prezentuje luźne, lecz podkreślające jej szczupłą sylwetkę stylizacje. Fani gwiazdy wielokrotnie za pośrednictwem mediów społecznościowych pytali o stosowane przez nią diety. Komentarze dotyczące jej figury pojawiały się szczególnie pod zdjęciami z wakacji. 

 

Wierzbicka w końcu postanowiła zdradzić sekret przydatny w pozbywaniu się kilogramów. Aktorka nie przepada za restrykcyjnymi dietami, bo jest świadoma, że sieją spustoszenie w organizmie. Najlepszym rozwiązaniem jest dla niej zdrowy rozsądek, umiar w jedzeniu i codzienny ruch. 

Nie jestem fanką postów, kiedyś byłam, ale nigdy mi to dobrze nie robiło. Uważam, że to jednak robi lekkie spustoszenie w organizmie. Generalnie jem wszystko to, na co mam ochotę, tylko w granicach zdrowego rozsądku, z umiarem. I codziennie staram się wykonywać jakiś ruch. Czy to rower, czy spacer. Ale nie dlatego, żeby dbać o swoje ciało, tylko chodzi o komfort psychiczny - wyznała w rozmowie z "Jastrząb Post". 

Zgadzacie się z podejściem Marty Wierzbickiej do zachowania rozwagi w odchudzaniu?