Marta Wierzbicka wspomina wakacje. Nie zabrakło zdjęć w stroju kąpielowym. Internauci: Dlaczego Ty jesteś tak chuda?

Marta Wierzbicka jeszcze kilka dni temu wypoczywała na rajskiej wyspie, a dziś już tylko wspomina swój urlop. Aktorka opublikowała kilka zdjęć w stroju kąpielowym, które nie wszystkim fanom przypadły fo gustu.

Marta Wierzbicka już od kilku miesięcy musi czytać w internecie negatywne komentarze na swój temat. Wszystko za sprawą jej sylwetki, a dokładniej zrzuconych kilogramów. Niektórzy zarzucają jej, że wygląda zbyt szczupło i powinna wrócić do dawnej figury. Niestety, podobnie było i tym razem.

Marta Wierzbicka krytykowana przez fanów

28-latka opublikowała na swoim Instagramie wspomnienia z wakacji na Sao Tomè. Po zdjęciach wnioskujemy, że aktorka bardzo dobrze wykorzystała te wolne dni. Nie zabrakło ujęć w samej koszulce czy skąpym kostiumie kąpielowym.

Cześć! Wspominkowo wrzucam ostatnie wakacyjne zdjęcia. Muszę Wam powiedzieć, że to były wakacje mojego życia - napisała.
 

Pod postem pojawiło się naprawdę wiele komentarzy. Część z nich była bardzo pozytywna i internauci zwrócili uwagę na to, że aktorka wygląda na wypoczętą. Jednak niektórzy postanowili wprost napisać, co myślą.

Dlaczego Ty jesteś tak chuda?
Jakie chude ręce.
Matko, jak Ty schudłaś.

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka KAPiF, instagram/mtttttm

Marta postanowiła nie odpisywać na te komentarze. A szkoda. Wielu ludzi wciąż nie rozumie, że pytania w stylu "dlaczego ty jesteś taka chuda" są równie szkodliwe co "dlaczego ty jesteś taka gruba". W takim wypadku mówimy o zjawisku body-shamingu, który polega na ośmieszającym lub krzywdzącym komentowaniu innej osoby ze względu na jej ciało. Na szczęście wielu internautów uważa, że Marta promienieje i po prostu wygląda na szczęśliwą.

Cudo! Wyglądasz na bardzo szczęśliwą, miło to widzieć.
Tryskasz energią - pisali.

Te gwiazdy również zdecydowały się na metamorfozy:

Zobacz wideo

Naszym zdaniem Marta wygląda pięknie i mamy nadzieję, że nie przejmuje się negatywnymi komentarzami.

KB

Więcej o: