Marta Wierzbicka na imprezie u Lary Gessler cała na biało. Stylizacja luźna, ale podkreśla szczupłą sylwetkę

Na instagramowym profilu Marty Wierzbickiej pojawiły się nagrania z otwarcia pracowni kulinarnej Lary Gessler.

Marta Wierzbicka cieszy się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych, a każde jej nowe zdjęcie jest szeroko komentowane. Szczególną uwagę internauci zwracają na figurę aktorki, która w ostatnim czasie znacznie się zmieniła. Jeszcze niedawno Wierzbicka skarżyła się na swoje za duże piersi. Teraz po problemie nie ma śladu. Fani są podzieleni w swoich opiniach względem figury Marty. Jedni chwalą, inni zaczynają się martwić. Przypomnijmy, że aktorka postawiła na zdrowy tryb życia. Ostatnio rzuciła też palenie. 

Marta Wierzbicka na otwarciu pracowni Lary Gessler 

W najnowszej relacji na instagramowym profilu Marty Wierzbickiej pojawiły się zdjęcia z otwarcia pracowni kulinarnej u Lary Gessler. Miejsce zostało specjalnie przygotowane pod szkolenia kulinarne, które będzie prowadziła nie tylko Lara, ale też inni profesjonalni kucharze. Znajdzie się także miejsce na sesje produktowe oraz szeroko rozumianą integrację przez gotowanie.

Kochani, jest mi bardzo miło, że przyszliście wszyscy tutaj do nas. Pracownia w której jesteście, miała się otworzyć pierwszego kwietnia, ale jak wiadomo, wiele rzeczy się wydarzyło i dobrze się stało w sumie, że nie zdążyłyśmy wtedy - powiedziała na wstępie Lara Gessler.

Na imprezie nie zabrakło znanych osób, ale naszą uwagę przyciągnęła przede wszystkim Marta Wierzbicka. Aktorka ubrała się w luźny, elegancki strój, stawiając na klasykę. Całość została utrzymana w bieli. Biała, oversize'owa koszula świetnie komponuje się z białymi spodniami, które Marta podwinęła u dołu. Do tego czarne balerinki z kokardami, czarna torba, okulary przeciwsłoneczne i bardzo delikatna biżuteria. Prosto, ale stylowo. Pojawia się jednak pytanie, czy luźny strój nie służył zamaskowaniu bardzo szczupłej sylwetki.