Sebastian Karpiel-Bułecka pożegnał macochę. Pokazał rodzinne zdjęcie z pogrzebu. Nieoczywisty strój

Pod koniec czerwca zmarła macocha Sebastiana Karpiela-Bułecki. Artysta postanowił podzielić się rodzinnym zdjęciem z pożegnania kochanej Zofii.

27 czerwca zmarła macocha Sebastiana Karpiela-Bułecki, a babcia Stanisława. Pani Zofia przeżyła 86 lat i była znaną i bardzo barwną góralką. Ostatnio odbyło się ostatnie pożegnanie legendy Podhala, a muzyk postanowił podzielić się z obserwatorami wyjątkowym zdjęciem.

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał zdjęcie z pogrzebu macochy

Artysta opublikował na swoim Instagramie rodzinne zdjęcie, na którym widzimy między innymi Stanisława Karpiela-Bułeckę, którego jest stryjem. Mężczyźni pozują na tle pięknych polskich gór, a na sobie mają ludowe stroje.

Chłopcyska hultaje... - napisał krótko Sebastian.
 

Takim samym zdjęciem podzielił się na swoim profilu Stanisław. To właśnie on zdradził, że zostało zrobione podczas ostatniego pożegnania pani Zofii.

SKB skład godnie pożegnał babcie Zosię - czytamy.

Pod postami pojawiło się wiele słów wsparcia. Niektórzy internauci kojarzyli bowiem krewną mężczyzn.

Pani Babcia z pewnością dumna z takiego orszaku.
Straszny smutek. Nie pozostało nic innego jak żyć, tak jak żyła Zosia - na całego.
Stasiu trzymaj się twardo po góralsku! Choć serce gorące i będzie płakać - pisali.

Kim była Zofia Karpiel-Bułecka

Zofia Karpiel-Bułecka była matką Jana Karpiela-Bułecki, znanego architekta i ojca Stanisława. Wychowała też Sebastiana Karpiela-Bułeckę, którego była macochą. Gdy jego matka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, otoczyła go opieką. 

Była znana jako "Ciotka Bułeckula". Od wielu lat prowadziła mały pensjonat i karczmę. Mówiono, że bez niej nie mogło odbyć się żadne wesele i przyjęcie w Zakopanem.