Khloe Kardashian była uznawana za najbrzydszą Kardashiankę. Teraz wygląda świetnie i zachwyca fanów nową fryzurą

Khloe Kardashian przez lata walczyła z kompleksami i nadwagą. Z pomocą przyszły oczywiście zabiegi medycyny estetycznej i chirurdzy. Teraz celebrytka wygląda bardzo podobnie do swych sióstr, a jej nowe zdjęcie jest tego najlepszym dowodem.

Khloe Kardashian, podobnie jak jej pozostałe sławne siostry, niezwykle dba o swój wygląd i perfekcyjny wizerunek w sieci. Przypomnijmy, że chociaż celebrytka sporo przytyła podczas ciąży, to dość szybko wróciła do formy i udało jej się zrzucić aż 30 kg! Sportowe i żywieniowe nawyki tak weszły jej w krew, że obecnie była partnerka Tristana Thompsona bez lęku o figurę zastanawia się nad drugim dzieckiem. Teraz Khloe Kardashian wrzuciła na Instagram zdjęcie, które dowodzi, że niesłusznie uznawana jest za najmniej urodziwą z sióstr.

Zobacz wideo

Khloe Kardashian zachwyca fanów na Instagramie

Khloe Kardashian, podobnie jak jej siostry, jest miłośniczką programów graficznych. Celebrytka często korzysta z ich "dobrodziejstw" do kreowania w sieci idealnego wizerunku. Zarówno zdjęcia zrobione przez paparazzi, jak i ostatni post udostępniony przez Khloe Kardashian dowodzą, że tak naprawdę mama małej True nie potrzebuje Photoshopa.

Witajcie - przywitała fanów celebrytka.
 

Fani zachwycili się nowym zdjęciem Khloe Kardashian, pochwalili jej wygląd oraz fryzurę:

Jesteś zachwycająca!
Świetny kolor włosów.
Wyglądasz super - czytamy.

Przypomnijmy, że Khloe Kardashian przez lata uznawana była za "najbrzydszą" z sióstr Kardashian. Przez to wpadła w kompleksy i zaczęła odwiedzać gabinety medycyny estetycznej oraz oddała się w ręce chirurga plastycznego. Celebrytka zmagała się również z nadwagą, lecz dzięki systematycznym ćwiczeniom i diecie teraz może pochwalić się sylwetką podobną do pozostałych sióstr.

Zobacz także: Khloe Kardashian planuje drugie dziecko. Dawcą spermy miałby być... jej były partner! "Jestem otwarty na tę propozycję".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.