Tak Khloe Kardashian wygląda na Instagramie. A w rzeczywistości? Różnice widać gołym okiem. Te zdjęcia podbijają internet!

Khloe Kardashian lubi poprawiać swoją urodę. Robi to nie tylko u chirurga, ale też w programach graficznych. Czas skonfrontować wirtualną rzeczywistość z prawdą!

Khloe Kardashian długo była uważana za "najbrzydszą z sióstr". Fala hejtu skłoniła ją do skorzystania z pomocy chirurga plastycznego. Nie wiemy, jaki efekt chciała osiągnąć celebrytka, ale obecnie nie przypomina ona siebie z początków kariery. Oprócz licznych zabiegów upiększających Khloe przeszła również na dietę. Dzięki niej zgubiła zbędne kilogramy.

Khloe Kardashian w realu. Prawda boli!

Czyżby liczne zabiegi medycyny estetycznej nie wystarczały Khloe Kardashian? Wiele na to wskazuje. Siostra Kim nie stroni od obrabiania swoich zdjęć w programach graficznych. Do tej pory internauci przymykali oko na to, że gwiazda wygląda na Instagramie zupełnie inaczej, niż w rzeczywistości. Jeden z nich postanowił jednak porównać fotki celebrytki. Różnice widać gołym okiem...

 

Czy tego chcemy, czy też nie, Khloe Kardashian ma miliony fanek na całym świecie. Młode kobiety uważają ją za wzór do naśladowania i starają się upodabniać do swojej idolki. W tym przypadku jest to o tyle szkodliwe, że Khloe promuje nierealne standardy "piękna". Mimo wszystko mamy nadzieję, że większość obserwatorek celebyrtki podchodzi z dystansem do zdjęć, jakie lądują na jej profilu na Instagramie. W końcu Kardashianka do złudzenia przypomina na nich postacie z kreskówki, a te z pewnością nie istnieją. :)

Widzieliście, jak córka Khloe Kardashian świętowała 1. urodziny? Koniecznie to nadróbcie:

Zobacz wideo