Tak Khloe Kardashian wygląda na Instagramie. A w rzeczywistości? Paparazzi przyłapali ją na bazarku. Spora różnica?

Khloe Kardashian nie ukrywa, że przykłada sporą wagę do wyglądu zewnętrznego. Na Instagramie chętnie korzysta ze wszystkich narzędzi oraz filtrów, które sprawiają, że wygląda świetnie. Niedawno została przyłapana na bazarze, gdzie spacerowała z córką True. Zobaczcie, jak prezentuje się w rzeczywistości.
Khloe Kardashian Khloe Kardashian Instagram/khloekardashian

Instagram

Khloe jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 102 mln użytkowników. Celebrytka chętnie dodaje swoje zdjęcia, które jak wspomnieliśmy, chętnie poprawia w programach graficznych.

Khloe Kardashian przesadziła z photoshopem Khloe Kardashian przesadziła z photoshopem www.instagram.com/khloekardashian/

Khloe poprawia zdjęcia

Nie da się nie zauważyć, że wygląda na nich nieco inaczej niż w rzeczywistości. Przede wszystkim mocno się wyszczupla i na niektórych z nich wygląda wręcz dziwnie i nie przypomina siebie.

Khloe Kardashian
Instagram.com/ khloekardashian

Khloe Kardashian z córą Khloe Kardashian z córą FORUM

Instagram a rzeczywistość

Czy naprawdę musi tak kombinować ze swoim wizerunkiem, jaki przedstawia swoim fanom w mediach społecznościowych? Jej ostatnie zdjęcia, jakie zrobili jej paparazzi, są dowodem na to, że celebrytka nie potrzebuje programów graficznych.

Khloe Kardashian z córką Khloe Kardashian z córką FORUM

Khloe z córką na bazarku

Khloe została sfotografowana podczas wizyty na bazarku. Towarzyszyła jej córka True, która przyszła na świat w 2018 roku. Kardashianka miała na sobie szeroką kurtkę w wojskowy print oraz czarne legginsy.

Khloe Kardashian z córką Khloe Kardashian z córką FORUM

Khloe w rzeczywistości

Ta stylizacja podkreśliła szczupłą sylwetkę Khloe. Jest naprawdę drobna i zupełnie nie rozumiemy, czemu jej zdjęcia się retuszowane.

Khloe Kardashian w 2009 roku Khloe Kardashian w 2009 roku EAST NEWS

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian przez lata była uznawana za 'najbrzydszą z sióstr'. Takie opinie wpędziły ją w kompleksy i sprawiły, że zaczęła korzystać z zabiegów medycyny estetycznej oraz pomocy chirurga plastycznego. Miała znaczną nadwagę i zazdrościła swojej siostrze Kim sylwetki.

Khloe Kardashian
EAST NEWS

Khloe Kardashian Khloe Kardashian Instagram/khloekardashian

Khloe Kardashian - metamorfoza

Khloe źle się czuła w swoim ciele i zaczęła się odchudzać. W wywiadach chętnie dzieliła się swoimi sposobami, dzięki którym zrzucała zbędne kilogramy. Jej sekret polegał przede wszystkim na całkowitym wyeliminowaniu nabiału z diety. Dzięki temu bez dodatkowych ograniczeń i wysiłku fizycznego w ciągu zaledwie miesiąca straciła 5 kg.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian Instagram/khloekardashian

Khloe - walka ze zbędnymi kilogramami

W sumie celebrytka straciła 18 kg w ciągu roku. Jak wyglądała jej dieta? Rano wypijała odżywczy koktajl proteinowy, na drugie śniadanie zazwyczaj wybierała jakiś owoc. Reszta jej posiłków składała się w głównej mierze z warzyw oraz chudego mięsa i ryb. Oprócz tego ćwiczyła dwa razy dziennie. Jednak efekty jej ciężkiej walki były widoczne.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian FORUM

Khloe Kardashian aktualnie

Naszym zdaniem wygląda świetnie, a Wy jak uważacie?