Khloe Kardashian i Tristan Thompson wrócą do siebie?! Koszykarz wysłał jej wyjątkowy prezent. Zobaczcie, na jaki pomysł wpadł

Khloe Kardashian i Tristan Thompson od lutego nie są już parą. Niewykluczone jednak, że para wróci do siebie. Ostatnio znów się do siebie zbliżyli.

Związek Khloe Kardashian i Tristana Thompsona nigdy nie należał do łatwych. Celebryci ostatecznie rozstali się zimą tego roku po tym, jak sportowiec zdradził swoją partnerkę z przyjaciółką młodszej siostry, Kylie. Wiele wskazuje jednak na to, że nadal walczy o byłą.

Khloe Kardashian zejdzie się z Tristanem Thompsonem?

Ostatnio Kardashianka wypuściła na rynek własną linię perfum "Pink Diamond". Jej były partner wykorzystał ten fakt i obdarował ją wyjątkowym prezentem - balonami w kształcie liter, które zostały ułożone w nazwę kosmetyków Khloe.

 

Na nagraniu celebrytka mówi, że docenia miłość i troskę, jaką otacza ją Tristan. Co więcej dodała też, że jest dumna z tego, jak udaje im się dzielić obowiązki rodzicielskie. Myślicie, że Khloe da mu jeszcze jedną, ostatnią szansę? Wiele wskazuje na to, że ich relacje są cieplejsze, niż nam się wydawało.

Tak córka Khloe Kardashian świętowała 1. urodziny:

Zobacz wideo

Więcej o: