Khloe Kardashian znów zmieniła kolor włosów. Fani zachwyceni. "Myślałam, że blond był super, ale teraz jest jeszcze lepiej"

Khloe Kardashian znów zaszalała. Odwiedziła fryzjera - albo to on odwiedził ją - i przefarbowała włosy. Już nie jest blondynką!

Khloe Kardashian podobnie jak wszystkie kobiety z jej rodziny uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Nie raz już zmieniała kolor włosów, lecz tym razem upodobniła się do sióstr. Pożegnała się z blondem i wygląda jeszcze lepiej. 

Khloe Kardashian zmieniła kolor włosów

Celebrytka tuż przed imprezą halloweenową opublikowała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze, a właściwie w nowym kolorze włosów. Khloe postanowiła po wielu miesiącach zrezygnować z blondu i została brunetką. 

 

Zdjęcie, na którym możemy podziwiać nowy wizerunek Khloe, opublikowała również Kim. Panie zapozowały u boku Kourtney, w ramach promocji firmy tej pierwszej, KKW Fragrance. To właśnie udział w tej kampanii zmobilizował Khloe do radykalnej zmiany na głowie. Fani nie mają wątpliwości, że była to dobra decyzja.

Myślałam, że blond był super, ale teraz jest jeszcze lepiej.
Powinnaś zostawić taki kolor włosów. Wyglądasz pięknie.
Jestem absolutnie zakochana w tym kolorze włosów.

My także podzielamy zdanie większość obserwatorów Kardashianki. No ale w końcu ładnemu we wszystkim ładnie. 

CW

Zobaczcie jak wyglądały pierwsze urodziny córki Khloe Kardashian, True. 

Zobacz wideo