Dominika Grosicka świętuje 17. urodziny syna. Marcel przerósł rodzicielkę. "Mama na paluszkach buziaki daje"

Dominika Grosicka, jak większość popularnych matek, nie omieszkała pochwalić się urodzinami syna w mediach społecznościowych. Opublikowała zdjęcie, na którym daje nastolatkowi buziaka w policzek. WAG musiała stanąć na palcach, żeby obdarzyć Marcela tym uroczym gestem.

Dominika Grosicka zaledwie kilka tygodni temu świętowała urodziny męża, a teraz znów szykowała tort dla kolejnego solenizanta. Tym razem instagramowe życzenia popłynęły w kierunku Marcela, 17-letniego syna WAG z poprzedniego związku. Ukochana Kamila Grosickiego pochwaliła się swoją pociechą, publikując wspólne urocze zdjęcie. Fotografię żartobliwie skomentował piłkarz. 

Zobacz wideo Dominika Grosicka na imprezie marki Guess!

Dominika Grosicka świętuje urodziny syna

Żona popularnego sportowca jest aktywną użytkowniczką Instagrama. W związku z tym jej fani są na bieżąco informowani o wydarzeniach z życia prywatnego rodziny Grosickich. Tym razem cała uwaga skupiła się na Marcelu, 17-letnim synu Dominiki, który w gronie najbliższych obchodził swoje urodziny. Nie obyło się bez tortu, świeczek, balonów i pamiątkowych zdjęć. WAG zapozowała do jednego z nich razem z latoroślą, a internauci zauważyli, że chłopak znacznie przerósł mamę. Widok ten zabawnie spuentował Kamil Grosicki

Wszystkiego Najcudowniejszego Kochany Synku. Idź przez życie zdrowy, szczęśliwy, pełen pasji i inspiracji. Spełniaj marzenia i żyj pełnią życia - napisała w mediach społecznościowych wzruszona rodzicielka.
 

Mama 17-latka obdarowała go na fotografii czułym buziakiem w policzek, jednak musiała się natrudzić, by dosięgnąć twarzy młodzieńca. 

Mama na paluszkach buziaki daje - skomentował rozbawiony piłkarz. 

Grosicki również nie zapomniał o urodzinach Marcela i uczcił je na swoim instagramowym profilu, kierując w stronę nastolatka chwytające za serce słowa. 

Wszystkiego najlepszego Synek. Kocham Cię.
 

My również dołączamy się do życzeń!

Więcej o: