Brad Pitt i Alia Shawkat planują wspólną przyszłość? Aktorka skomentowała swój romans z aktorem

Od pewnego czasu prasa snuła domysły dotyczące tego, czy Brad Pitt i Alia Shawkat są razem. Teraz aktorka komentuje swoją relację z Bradem Pittem, a jej wypowiedź nie pozostawia najmniejszych złudzeń.

Życie uczuciowe Brada Pitta wzbudza ogromne zainteresowanie jego fanów. Po tym, jak gwiazdor "Dawno temu... w Hollywood" rozstał się z Angeliną Jolie, wielu miłośników aktora liczyło, że ponownie zwiąże się on z Jennifer Aniston. Pod koniec ubiegłego roku media rozpisywały się jednak o jego romansie ze znaną z "Bogatych bankrutów" Alią Shawkat. Teraz głos w tej sprawie zabrała sama zainteresowana, a jej słowa nie pozostawiają żadnych niedomówień.

Zobacz wideo

Brad Pitt i Alia Shawkat jednak nie są razem?

W listopadzie internet obiegły wspólne zdjęcia Brada Pitta i młodszej o 25 lat Alii Shawkat. Aktorzy wybrali się razem na wystawę do galerii sztuki, a innym razem spotkali się na występie znanego komika. Coraz częściej widywano ich razem - nawet w restauracjach.

Ostatnio gwiazda "Bogatych bankrutów" udzieliła wywiadu dla Vulture, w którym odniosła się do medialnych doniesień dotyczących jej znajomości z Bradem Pittem:

Nie jesteśmy parą. Jesteśmy tylko przyjaciółmi - wyznała.

Aktorka jednoznacznie rozwiała więc plotki o romansie.

Wszyscy moi przyjaciele pytali mnie, o co w tym chodzi. Wysyłali mi moje zdjęcia z Bradem. Czułam się przytłoczona. Czułam się, jakbym była naga w szkole, a wszyscy się na mnie gapili.

Chociaż Alia Shawkat jest przyzwyczajona do rozpoznawalności, to falę popularności, z którą musiała się zmierzyć po tym, jak przyłapano ją na spotkaniach z Bradem Pittem, aktorka określiła jako "niekontrolowaną".

Jestem przyzwyczajona do popularności, ale nie tak ogromnej - dodała.

Jak zatem wytłumaczyć wszystkie spotkania Alii Shawkat z Bradem Pittem, do których dochodziło? Aktor "Podziemnego kręgu" jest po prostu miłośnikiem sztuki, który, jak donosi źródło People, ma wielu przyjaciół w artystycznym świecie i chętnie się z nimi widuje.