Brad Pitt ma nową dziewczynę? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. To trwa już kilka miesięcy

Brad Pitt i Alia Shawkat są parą? Aktor i aktorka podobno spotykają się już od kilku miesięcy. Zdecydowanie zbyt często pokazują się razem, żeby to był przypadek.

Brad Pitt i Alia Shawkat - aktorka znana z serialu "Bogaci bankruci" - są parą! Tak przynajmniej twierdzą amerykańskie media, które przejrzały ostatnie zdjęcia 55-letniego Brada i zauważyły pewną prawidłowość. Od września Alia Shawkat nadzwyczaj często pojawiała się w jego pobliżu.

Brad Pitt i Alia Shawkat są parą?

Brad Pitt i Alia Shawkat początkowo nie byli łączeni ze sobą, ponieważ wystrzegali się jakiegokolwiek okazywania sobie publicznie uczuć. Jednak "przypadkowych spotkań" nagle zrobiło się za dużo, żeby to nadal był tylko przypadek.

Bo przyznajcie sami - da się być z Bradem Pittem na tym samym występie znanego komika (choć trzeba mieć bardzo dużo szczęścia). Ale żeby trafić na niego miesiąc później na wystawie i jeszcze tego samego dnia iść z nim na obiad do restauracji i siedzieć przy jednym stoliku (te zdjęcia zobaczycie w naszej galerii, zostały już skasowane z Twittera)? Takiego cudu nie było od dwóch tysięcy lat.

 

I żeby nie było - są zdjęcia. Bez nich nie uwierzylibyśmy w to nigdy.

Kim jest Alia Shawkat?

Alia Shawkat jest dużo młodsza od Brada Pitta - ma 30 lat. Z Angeliną Jolie łączy ją tylko wzrost i zawód - obie panie są aktorkami i obie mierzą 169 centymetrów wzrostu. Poza tym Alia do tej pory grywała role raczej drugoplanowe i gościnne epizody w serialach (np. podkładała głos w serialu "Big Mouth" i "Adventure Time"). Jej główną rolą od 2003 roku pozostaje Mae z serialu "Bogaci Bankruci".

Na swoim koncie ma kilka nominacji i wygranych w mniej znanych plebiscytach. Jak twierdzą amerykańskie media, Alia wydaje się osobą "o artystycznej duszy, inteligentną, bardzo żywiołową i zabawną. Ale nie tak zabawną, że wyssie z ciebie wszystkie siły witalne i zostawi skorupę mężczyzny z oceanem żalu" (ten opis jak ulał pasuje do Angeliny Jolie...).

Myślicie, że coś jest na rzeczy? Czy takie przypadki w ogóle się zdarzają?

Zobacz wideo