Alia Shawkat i Angelina Jolie mają wiele wspólnego. Łączy je jedna cecha, do której otwarcie się przyznają

Brad Pitt od kilku tygodni spotyka się z Alią Shawkat. Okazuje się, że nową wybrankę aktora sporo łączy z jego byłą żoną.

Od czasu rozpadu małżeństwa Brada Pitta i Angeliny Jolie, życie uczuciowe aktora stało się jednym z gorętszych tematów w show-biznesie. Długo szukano kobiety, która miałaby wskoczyć w rolę Angeliny. Od kilku tygodni już wiadomo, że serce Brada jest już zajęte. Co ciekawe, jego nową wybrankę łączy z jego byłą żoną jedna, dość istotna cecha. 

Alia Shawkat i Angelina Jolie mają wiele wspólnego

Alia Shawkat, nowa dziewczyna Brada Pitta jest sporo od niego młodsza, bowiem ma zaledwie 30 lat, czyli 25 mniej niż aktor. Jak się okazuje Angelina i Alia mają wiele wspólnego. Wiemy, że obie są aktorkami, jednak inna cecha, która je łączy jest nieco bardziej frapująca i pikantna. Co ciekawe, obie panie są biseksualne, o czym otwarcie mówią. 

Jeszcze na długo przed związkiem z Bradem Angelina Jolie spotykała się z kobietą. Jej ówczesną partnerką była Jenny Shimizu z filmu Foxfire z 1996 roku. Podobne doświadczenia ma Alia, który swój coming out zaliczyła w 2017, na łamach magazynu „Out”.

Byłam dorastającą chłopczycą i pamiętam, jak moja mama pytała mnie, kiedy miałem 10 lat: „Czy pociągają cię chłopcy, czy dziewczęta?". Powiedziałam, że nie wiem. Teraz uważam się za biseksualistkę i myślę, że balansowanie mojej męskiej i żeńskiej energii stało się dużą częścią mnie - mówiła wówczas Alia.

Jak widać Brad lubi określony typ kobiet.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości:

Zobacz wideo