Jacek Rozenek po raz pierwszy szczerze o byłej żonie. "Nastrój był taki, że trzeba było się żenić"

Jacek Rozenek opowiedział o swoim pierwszym małżeństwie, czego nigdy wcześniej nie robił. Okazuje się, że zdecydował się na ożenek z powodu społecznej presji.

Jacek Rozenek jest popularnym i cenionym aktorem, ale niestety nie ma szczęścia w miłości. Był już dwukrotnie żonaty, ale żadne z jego małżeństw nie przetrwało. Co więcej, jego związki (nawet ten z Roksaną Gąską) również się nie udały. Teraz w wywiadzie dla programu "Pytanie na śniadanie" postanowił odnieść się do dawnych małżeństw. Po raz pierwszy opowiedział więcej o swojej nieżyjącej już pierwszej żonie.

Jacek Rozenek wspomina małżeństwa

Jacek Rozenek i Katarzyna Litwiniak wzięli ślub w młodym wieku, a ich małżeństwo trwało zaledwie dwa lata. Doczekali się syna Adriana. Katarzyna Litwiniak zmarła w kwietniu tego roku z powodu raka piersi. Z chorobą zmagała się cztery lata.

Jacek i Katarzyna po rozwodzie utrzymywali dobre stosunki. Jednak aktor wyznał, że zdecydowali się na ślub z powodu presji społecznej.

Nastrój był taki, że trzeba było się żenić. Teraz to się zmieniło - powiedział aktor.

Następnie dodał, że zwyczajnie nie był gotowy na ślub.

Pierwszy rozwód był, gdy byłem bardzo młody. Trochę za młody, więc on nastąpił dwa lata po ślubie - dodał.

W drugiej części wywiadu aktor opowiedział o swoim drugim małżeństwie z Małgorzatą Rozenek-Majdan, które również zakończyło się rozwodem.

W trakcie drugiego rozwodu byłem już bardzo dojrzałym człowiekiem. To było po 10 latach małżeństwa.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek rozstali się w 2012 roku, a oficjalny rozwód miał miejsce w kwietniu 2013. Mają dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. Dziś oboje potwierdzają, że ze względu na dzieci utrzymują dobre relacje i wypowiadają się o sobie w samych superlatywach

Zobacz wideo Radosław Majdan o synach Małgorzaty Rozenek: "Mają swojego tatę, ale nie miałem problemu z ich pokochaniem"