Jacek Rozenek komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek. Pokazał klasę. Byłych małżonków łączą bardzo ciepłe relacje

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. Jej ciążę skomentował były mąż, Jacek Rozenek. Takiej relacji można im pozazdrościć.

W niedzielny wieczór media obiegła informacja, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się dziecka (pisaliśmy o tym TUTAJ). Wiadomość ta została ogłoszona w wyjątkowy sposób - wokalista zespołu IRA, Artur Gadowski, przyjaciel małżonków, ze sceny pogratulował przyszłemu tacie, który pojawił się na widowni. Na profilach Małgorzaty i Radosława posypały się gratulacje. Dołączył się do nich były mąż prezenterki, Jacek Rozenek, który w rozmowie z portalem Pudelek skomentował radosną nowinę.

Jacek Rozenek komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek

Byli małżonkowie, którzy rozwiedli się w 2013 roku po kilku miesiącach od oficjalnego rozstania, podkreślają, że łączą ich ciepłe relacje. Portal Pudelek skontaktował się z nim, żeby poznać jego zdanie na temat powiększenia się rodziny byłej żony.

Gratuluję Małgosi. Cieszę się jej szczęściem i trzymam za nią mocno kciuki - wyznał ze szczerością.

Do tej pory mogą na sobie polegać, co nie raz udowodnili. Np. wtedy, gdy aktor przeszedł udar, mógł liczyć na wsparcie byłej żony oraz ich synów: Tadeusza i Stanisława. Bez wątpienia są przykładem na to, że pomimo rozpadu związku małżeńskiego, można dalej siebie wspierać.

AW

Więcej o:
Komentarze (44)
Jacek Rozenek komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek
Zaloguj się
 • lastm10

  Oceniono 44 razy 18

  Rozenkowa nie pasowała do Rozenka, nie ten poziom i klasa. To typowa wiejska baba dla piłkarzyny.

 • Gość: Tryg

  Oceniono 19 razy 9

  Zachowuje klasę z zaciśniętymi zębami.. a co ma innego powiedzieć Zdradzała Go z Krasko a później szybko zakochała się ...
  Jej życie ale ..

 • Gość: Szpic

  Oceniono 17 razy 9

  Gdzie by nie zajrzeć , wysypują się rodzynki , majdany, żyły itp. O nie !!!!!

 • Gość: Anna

  Oceniono 12 razy 8

  Pani Małgosiu najszczersze gratulacje, 😊🤗🤗🤗pozdrawiam serdecznie i ciepło Panią i Pani Rodzinę. Panie Jacku klasa na najwyższym poziomie, wszystkiego dobrego , z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2020 , a przede wszystkim dużo zdrowia, bo ono najważniejsze i najcenniejsze w obecnych czasach
  🎄🎁🍾🎁🥂🎁🎄🎁🎆🎀🎇🎀✨🎄🎁🎄🎁🍾🎁🥂🎁🎈🎈🎄🎈🎈🎄🎈🎈🎄🎈🎈🎄🎈🎈🎄🎄🎈

 • Gość: Malina

  Oceniono 7 razy 7

  Oj widać jak żal D...
  ściska. To takie polskie jad

 • facet171

  Oceniono 7 razy 5

  Zakładam, że teraz codziennie będzie o tym co najmniej 5 artykułów. No cóż, to są idole na miarę gazetowych matołków, tak samo głupi jak oni.

 • Gość: WHACEK

  Oceniono 9 razy 5

  Wszyscy tak powinni sie rozwodzić!

 • Gość: Wróżka

  Oceniono 11 razy 5

  Ona była z Rozenkiem nieszczęśliwa, nie chciała siedzieć w domu i być kurą domową. Typowy bliźniak, lubi ekscytację, fajerwerki i jest odporna na wszelką krytykę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX