Jacek Rozenek komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek. Pokazał klasę. Byłych małżonków łączą bardzo ciepłe relacje

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. Jej ciążę skomentował były mąż, Jacek Rozenek. Takiej relacji można im pozazdrościć.

W niedzielny wieczór media obiegła informacja, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się dziecka (pisaliśmy o tym TUTAJ). Wiadomość ta została ogłoszona w wyjątkowy sposób - wokalista zespołu IRA, Artur Gadowski, przyjaciel małżonków, ze sceny pogratulował przyszłemu tacie, który pojawił się na widowni. Na profilach Małgorzaty i Radosława posypały się gratulacje. Dołączył się do nich były mąż prezenterki, Jacek Rozenek, który w rozmowie z portalem Pudelek skomentował radosną nowinę.

Jacek Rozenek komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek

Byli małżonkowie, którzy rozwiedli się w 2013 roku po kilku miesiącach od oficjalnego rozstania, podkreślają, że łączą ich ciepłe relacje. Portal Pudelek skontaktował się z nim, żeby poznać jego zdanie na temat powiększenia się rodziny byłej żony.

Gratuluję Małgosi. Cieszę się jej szczęściem i trzymam za nią mocno kciuki - wyznał ze szczerością.

Do tej pory mogą na sobie polegać, co nie raz udowodnili. Np. wtedy, gdy aktor przeszedł udar, mógł liczyć na wsparcie byłej żony oraz ich synów: Tadeusza i Stanisława. Bez wątpienia są przykładem na to, że pomimo rozpadu związku małżeńskiego, można dalej siebie wspierać.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.