Paulina Młynarska opublikowała osobisty wpis. Wspiera środowiska LGBT. "Odkąd Ala jest z Dominiką, uważam, że mam dwie córki"

Paulina Młynarska opublikowała w sieci bardzo osobisty wpis. Nawiązała w nim do córki, która jest lesbijką.

Paulina Młynarska bierze czynny udział w życiu społeczeństwa i często wypowiada się publicznie na tematy polityczne. Nie mogła przejść obojętnie obok ataku konserwatystów na środowisko LGBT. Temat jest jej bardzo bliski, ponieważ jej córka jest szczęśliwie zakochaną lesbijką

Zobacz wideo Paulina Młynarska oburzona okładką "Wprostu"

Paulina Młynarska wspiera środowisko LGBT i pisze o córce

W środę na Instagramie Pauliny pojawił się nowy post. Dziennikarka opublikowała fotografie sprzed 28 lat. Jedna z nich przedstawia skan z USG, a druga samą Młynarską, która na rękach trzyma córkę. W 1992 roku na świat przyszła bowiem Ala Nauman.

Na tych zdjęciach jest moje dziecko. I ja, chociaż sama prawie dziecko, jako mama. Taki był mój początek niesamowitej, twórczej, pięknej i trudnej przygody, którą jest macierzyństwo - zaczęła.

Paulina dała do zrozumienia, że kocha swoją córkę ponad wszystko i pomimo wszystko. Najważniejsze nie jest to, kogo kocha, ale czy jest szczęśliwa. 

Wiedziałam, że kimkolwiek będzie w przyszłości moja córka, będę ją wspierać i będę bezwarunkowo przy niej. Tak rozumiem słowo rodzina. To jest moja polityka pro rodzinna i tylko to. Odkąd Ala jest z Dominiką, uważam, że mam dwie córki. Wspaniałe kobiety!
 

Serce się raduje, kiedy czyta się takie słowa. Może kiedyś nasz naród stanie się w pełni tolerancyjni i zaakceptuje ludzi o odmiennej orientacji seksualnej. Przypomnijmy, Alicja jest owocem miłości dziennikarki i jej pierwszego męża, a miała ich aż czterech.

ZOBACZ TEŻ: Paulina Młynarska w ostrych słowach o Szymonie Hołowni: Doucz się. Zarzuciła mu pogardę do tego, co żeńskie

Więcej o: