Beata Tadla skończyła 45 lat. Dziennikarka pokazała, jak świętowała. Fani: Zasługuje pani na wszystko, co najlepsze

Beata Tadla świętowała niedawno urodziny. Z tej okazji opublikowała zdjęcie na Instagramie. Nie zabrakło pozytywnego przekazu.

W życiu Beaty Tadli nie brakowało zawirowań zawodowych i miłosnych zakrętów. Jednak dziennikarka z każdej trudnej sytuacji wychodziła silniejsza. Nie traci pogody ducha nawet w trudnych sytuacjach, a na jej twarzy zawsze gości uśmiech. Niedawno gwiazda radia i telewizji świętowała 45. urodziny. Nie zabrakło dobrej zabawy, życzeń i kolorowych drinków!

Zobacz wideo Beata Tadla o kolegach dziennikarzach

Beata Tadla jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami, którzy mogą śledzić, jak wygląda jej codzienność. A dzieje się sporo! Niedawno dziennikarka świętowała 45. urodziny. Z tej okazji pochwaliła się fotką na Instagramie i podziękowała obserwatorom za życzenia.

Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe, które popłynęły dziś do mnie ciepłą falą. Sobie życzę jednego: niech się spełnią! Jesteście kochani - napisała pod zdjęciem.
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci składali życzenia dziennikarce i komplementowali jej promienny wygląd. 

Piękna i przy tym jaka fajna.
Muszą się spełnić. Zasługuje pani na wszystko, co najlepsze. Jest pani wspaniałą, szczerą, pełną empatii piękną osobą o gołębim sercu.
Dużo miłości i szacunku, bo to najważniejsze - czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że dziennikarka nie miała ostatnio powodów do radości. Niedawno rozstała się z partnerem. Informację o tym potwierdził Rafał, który zamieścił w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Oczywiście przyłączamy się do urodzinowych życzeń i liczymy na jeszcze więcej pozytywnych zdjęć na profilu dziennikarki.