Książę Filip w młodości był niezłym przystojniakiem! Nic dziwnego, że królowa Elżbieta przepadła

Książę Filip skończył 99 lat. Z okazji urodzin członka rodziny królewskiej w mediach społecznościowych pojawiły się jego archiwalne zdjęcia.

Książę Filip przeszedł do historii nie tylko dzięki swoim wybrykom, czy niewybrednemu poczuciu humoru. Został także najstarszym partnerem kiedykolwiek panującego monarchy. 10 czerwca skończył 99 lat. Z tej okazji w mediach społecznościowych rodziny królewskiej pojawiły się archiwalne zdjęcia księcia Filipa i królowej Elżbiety II

Zobacz wideo Koronawirus w rodzinie królewskiej. Jak reagują royalsi?

Książę Filip - zdjęcia z młodości

Osoby zajmujące się mediami społecznościowymi monarchii brytyjskiej nie zapominają o ważnych wydarzeniach, jak i urodzinach członków rodziny królewskiej. Na oficjalnej stronie facebookowej pojawił się zbiór zdjęć z przeszłości i życzenia urodzinowe. 

Wszystkiego najlepszego dla księcia Edynburga! Jego Królewska Wysokość kończy dziś 99 lat i spędzi dzień z Królową w zamku Windsor.

Na udostępnionych fotografiach możemy ujrzeć młodego i przystojnego księcia Filipa oraz szczęśliwą i uśmiechniętą królową Elżbietę. Udostępniono zdjęcie pary z ich zaślubin oraz z czasów, gdy Filip był w wojsku. Nic dziwnego, że kobiety do niego lgnęły, a Elżbieta przepadła! Kiedyś świetnie się prezentował. 

Małżeństwo z 72-letnim stażem było wielokrotnie tematem dla mediów. Królowa i książę od dawna nie przebywali tak długo w jednym miejscu. Odkąd Filip w 2017 roku ogłosił, że przechodzi na emeryturę i zamieszkał w wiejskiej posiadłości Wood Farm oddalonej 200 kilometrów od pałacu Buckingham, gdzie rezyduje jego żona. Na czas izolacji Filip i Elżbieta zamieszkali razem w  zamku Windsor i tam też spędzą urodziny księcia. 

Z okazji 90. urodzin księcia Filipa, małżonka tytuł Lorda Wielkiego Admirała Marynarki. Jesteśmy ciekawi, co podaruje mu z okazji 99. urodzin!