Anna Mucha i jej nowy partner na zdjęciach sprzed kilku lat. Jakub Wons już w 2016 roku pozował z aktorką

Kilka dni temu poznaliśmy tożsamość nowego partnera Anny Muchy. Aktorka zna się z nim od lat i już 2016 roku zapozowała z nim do zdjęcia.

Anna Mucha konsekwentnie strzeże swojej prywatności. Niestety, im aktorka mniej o niej mówi, tym bardziej zainteresowanie wokół niej wzrasta. Dzieje się tak szczególnie w przypadku jej dzieci i partnera. Jakiś czas temu rozstała się po wielu latach związku z ojcem swoich dzieci, Marcelem Sorą. Singielką nie była zbyt długo, bo wiemy już, że spotyka się z kolegą po fachu, Jakubem Wonsem. Okazuje się, że poznali się dawno temu!

POLECAMY: Anna Mucha na zdjęciach sprzed 30 lat. Wspomina początki swojej kariery: Trochę przypadkiem wzięłam udział w castingu

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"

Anna Mucha i Jakub Wons na wspólnych zdjęciach sprzed kilku lat

Odkąd na jaw wyszło, kim jest nowy partner gwiazdy "M jak miłość", jego popularność w sieci bardzo wzrosła. Instagramowy profil mężczyzny odwiedza coraz więcej fanów aktorki, oraz my. Przejrzeliśmy stare posty i natrafiliśmy na dwie ciekawe fotografie. Anna i Jakub poznali się wiele lat temu. Jedno zdjęcie pochodzi z 2016 roku, a drugie z 2017.

Letni dzień czas zacząć! - napisał aktor pod jednym z nich.
 

Para grywała razem w teatralnych spektaklach, z którymi zjeździła całą Polskę. Być może widzieli się nie raz też na planie dwójkowego serialu, w którym Mucha gra od lat, a Wons wystąpił gościnnie. Tak czy inaczej zaryzykujemy stwierdzeniem, że para prawdopodobnie publikować w sieci wspólne zdjęcia. W końcu oboje są osobami publicznymi. Kto wie, może kiedyś zdecydują się też opowiedzieć o swojej miłości.

ZOBACZ TEŻ: Anna Mucha odwiedziła studio "Pytania na Śniadanie". Kammel poruszył temat jej ciąży. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał