Anna Mucha odwiedziła studio "Pytania na Śniadanie". Kammel poruszył temat jej ciąży. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Anna Mucha była gościem weekendowego wydania telewizyjnej śniadaniówki. Opowiadała o swojej karierze, lecz Tomasz Kammel chyba chciał nieco zmienić temat rozmowy. Poruszył kwestię jej ciąży.

Anna Mucha pilnie strzeże prywatności swojej rodziny, tym samym wzbudzając wokół niej jeszcze większe zainteresowanie. Prywatnymi wątkami z życia aktorki był zaciekawiony ostatnio też Tomasz Kammel, który podczas rozmowy z gwiazdą "M jak miłość" o jej karierze, zapytał o ciążę. Jak można było się spodziewać, Mucha szybko sprowadziła go na ziemię.

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w

Anna Mucha odpowiedziała Tomaszowi Kammelowi na pytanie o ciążę

Mucha wspominała w studiu na Woronicza początki pracy w swoim zawodzie. Nie robiła tego przypadkowo, w tym roku obchodzi w końcu 30-lecie swojej kariery aktorskiej. Gwiazda, która zaledwie w wieku 10 lat zagrała w filmie Andrzeja Wajdy, musiała być mocno zaskoczona, kiedy z ust prowadzącego padły w pewnym momencie następujące słowa:

Muszę nawiązać do tego, co Ciebie dotyczy najbardziej. Mnie się bardzo podoba, jak ty kiedyś publicznie oświadczyłaś, że ty kochasz być w ciąży - wypalił nagle Kammel.

Aktorka była ewidentnie zaskoczona i nie chcąc, by prezenter brnął w tę tematykę, odpowiedziała mu żartem.

Słucham? Ale to jest propozycja? Tomek, ty wyglądasz na takiego, który ma dobre geny - stwierdziła.

Szybko kontynuowała swoją wypowiedź, nie dając Kammelowi nawet dojść do słowa.

To ja zmieniając temat, chciałabym opowiedzieć Państwu o tym, co nam wyjątkowo ciąży. Mamy bardzo trudny czas, my artyści, dlatego bardzo bym prosiła państwa, byście się trochę wstrzymali i nie zwracali biletów (na spektakle – przyp.red). Dla nas to jest bardzo ważne, by jak najszybciej do Państwa wrócić. Ja nie mówię o sobie, mówię o ekipie technicznej, o wszystkich kolegach, którzy pozwalają nam realizować spektakle - zaapelowała.

Tomasz nie dał jednak za wygraną i dodał:

Z tą ciążą to ja Ci powiem, o co chodzi, moja droga. To było tak, że kiedyś to powiedziałaś, co mnie serdecznie ubawiło, ale przecież zanim stałaś się mamą na pełnym etacie, byłaś podróżniczką, zjeździłaś pół świata. I do tego chciałem nawiązać.

Cóż, kto jak kto, ale Tomasz powinien wiedzieć, że Muchy nie pyta się o takie sprawy. Aktorka jest bardzo konsekwentna w swoim postanowieniu i oddziela życie prywatne od zawodowego. Cały materiał z wizyty Anny w "Pytaniu na śniadanie" do obejrzenia TUTAJ .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.