Żona Piotra Adamczyka miała wypadek na rowerze. Opublikowała w sieci zdjęcie i zdradziła, co się stało

Ukochana Piotra Adamczyka opublikowała w sieci zdjęcie ze złamaną ręką. Karolina Szymczak miała wypadek na rowerze.

Karolina Szymczak z zawodu jest aktorką. Mogliśmy zobaczyć ją chociażby w filmie "Polityka" w reżyserii Patryka Vegi. Dodatkowo zajmuje się modelingiem. Część planów przerwała jej trudna sytuacja panująca na świecie. Teraz i tak musiałaby je odłożyć. Aktorka miała wypadek na rowerze.

Zobacz wideo Karolina Szymczak

Karolina Szymczak miała wypadek

O całym zdarzeniu dowiedzieliśmy się z Instagrama Karoliny. To tam opublikowała zdjęcie z ręką na temblaku. 

Miały być zabawy na rowerku, a jest zwichnięcie ze złamaniem barku. Tutaj dosłownie mogę użyć powiedzenia, gdyby kózka (na rowerze) nie skała, to by barku nie złamała. 2020, co ten rok jeszcze przyniesie... Czerwiec natomiast zapowiada się ciekawie. Uważajcie na siebie, naprawdę polecam - podpisała zdjęcie.
 

ZOBACZ TEŻ: Premiera "Polityki". Pierwsze publiczne wyjście Piotra Adamczyka i Karoliny Szymczak po sekretnym ślubie. Ona wyglądała skromnie, ale pięknie

Pod opublikowanym postem wiele osób życzy jej szybkiego powrotu do zdrowia. 

Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do sprawności! Z barkiem niestety nie ma żartów.
Zdrowia życzę - czytamy.

Karolina Szymczak - kariera

O aktorce zrobiło się głośno w 2013 roku za sprawą filmu "Hercules", w którym wystąpiła. Karolina już od 15 roku życia - z sukcesami - zajmowała się modelingiem. By robić karierę w świecie mody, część życia spędziła w Mediolanie. Po kilku latach wróciła jednak do Polski. Na początku zamieszkała we Wrocławiu, później przeprowadziła się do Warszawy. 

Aktorka od roku jest w związku małżeńskim z aktorem Piotrem Adamczykiem. Para bardzo dba o prywatność i stroni od mediów. Wiadomo tylko, że ukochanych dzieli duża różnica wieku. 

Więcej o: