Premiera "Polityki". Pierwsze publiczne wyjście Piotra Adamczyka i Karoliny Szymczak po sekretnym ślubie. Ona wyglądała skromnie, ale pięknie

Na premierze "Polityki" Patryka Vegi pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znaleźli się Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak.

Wtorkowa premiera "Polityki" w reżyserii Patryka Vegi przyciągnęła wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Na pierwszy pokaz filmu przyszli między innymi Piotr Adamczyk oraz jego żona, Karolina Szymczak. To było ich pierwsze oficjalne wyjście odkąd zostali małżeństwem.

Premiera "Polityki". Pierwsze wyjście Piotra Adamczyka i Karoliny Szymczak

27-letnia Karolina Szymczak, tak jak jej mąż, jest aktorką i zagrała w najnowszej produkcji kontrowersyjnego reżysera. W porównaniu do innych celebrytek ubrała się skromnie, ale z klasą. Zdecydowała się na czarną bluzkę z bufiastymi rękawami oraz białe spodnie. Do tego dobrała czarne szpilki oraz kopertówkę w tym samym kolorze.

Piotr Adamczyk również postawił na luźną elegancję. 47-latek założył granatową marynarkę w kratę, białą koszulę i jeansy. Co ciekawe, para postanowiła nie pozować razem na ściance.

Karolina SzymczakKarolina Szymczak KAPIF.pl

Piotr AdamczykPiotr Adamczyk KAPIF.pl

Jak podobają się Wam stylizacje aktorów? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii!

Co Karolina Szymczak sądzi o plotkach na jej temat?

Zobacz wideo

KB

Więcej o: