Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda popijają piwko. Internauta: Jakbym pił w pracy, odpowiadałbym z kodeksu karnego

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki przyjechali w sobotę na teren budowy kanału żeglugowego na Mierzei Wiślanej. Chwilę później wybrali się na lunch.

Choć oficjalnie kampania prezydencka jeszcze się nie zaczęła (stanie się to dopiero po ogłoszeniu daty wyborów przez Marszałka Sejmu), Andrzej Duda nie traci czasu i spotyka się z wyborcami w całym kraju. Chętnie opowiada również w mediach o swoich urzędowych decyzjach. Ostatnio wiele mówi się o budowie kanału żeglugowego na Mierzei Wiślanej. W sobotę prezydent wybrał się z premierem na północ Polski. Zorganizowali wspólną konferencję, a później skoczyli na lunch. Zamówili piwo.

Zobacz wideo Andrzej Duda wypowiedział się na temat związku swojej córki

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki na lunchu

Prezydent i premier chętnie pojawiają się ostatnio razem. Politycy zapewniają o świetnej współpracy, która służy Polsce, co ma przekonać wyborców Andrzeja Dudy, by podczas wyborów właśnie na niego oddali swój głos. W sobotę po wspólnej konferencji wybrali się na obiad, do którego zamówili piwo. Wznieśli toast, co zostało uwiecznione na zdjęciu, które opublikował w sieci Radosław Fogiel.

#PracaNieKłótnie - napisał pod postem rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości.

Internauci jak zwykle nie zawiedli i w komentarzach pojawiło się mnóstwo zarzutów pod adresem głowy państwa i Prezesa Rady Ministrów, że w pracy nie powinno się spożywać napojów alkoholowych.

W pracy się chyba raczej nie pije. Nawet chyba piwa bezalkoholowego za bardzo nie wypada.
Jakbym ja pił w pracy- to odpowiadałbym z kodeksu karnego.
Alkohol w pracy... Obaj do zwolnienia i to dyscyplinarnie! - grzmiał jeden z obywateli.

Cóż... Na zdrowie! 

ZOBACZ TEŻ: Agata Duda na zdjęciach z młodości. Pozuje z mężem - Andrzej w krótkich spodenkach to hit

Więcej o: