Agata Duda na zdjęciach z młodości. Pozuje z mężem - Andrzej w krótkich spodenkach to hit

Andrzej Duda z okazji Dnia Matki zamieścił na YouTubie film, na którym pokazuje zdjęcia z przeszłości. Na archiwalnych ujęciach nie zabrakło Agaty Dudy.

Andrzej Duda prężnie działa w mediach społecznościowych w ramach kampanii prezydenckiej. Odpowiada na trudne pytania obywateli, dzieli się także swoim życiem prywatnym. Razem z Agatą Dudą tworzą zgodne małżeństwo od 25 lat. Prezydent zamieścił z okazji Dnia Matki film, na którym pokazał zdjęcia młodej Pierwszej Damy. 

ZOBACZ: Andrzej Duda w wyjątkowy sposób uczcił Dzień Kobiet. Obdarował nie tylko Pierwszą Damę

Andrzej Duda pokazał zdjęcia z młodości 

Prezydent zamieścił na YouTube film, na którym złożył życzenia z okazji Dnia Matki swojej mamie i żonie Agacie, mamie ich córki Kingi. W udostępnionym filmie opowiedział o uczuciach, jakimi darzy te wyjątkowe kobiety. Dziękował swojej mamie i opowiadał o niej, jaka jest i co jej zawdzięcza. Stwierdził, że Agata uwielbia dzieci i potrafi ofiarować im swoje zainteresowanie. 

Agata uwielbia dzieci. Pomaganie dzieciom chyba jest najważniejsze. Zrozumiałem, jak wspaniałą rzeczywiście jest osobą i potrafi z siebie dać także i innym. Nie tylko mnie, nie tylko Kindze, bo dla nas była zawsze, ale także i innym ludziom, których nie znamy, a nad którymi umie się pochylić z troską - powiedział Andrzej Duda.

W udostępnionym nagraniu odnajdziemy nie tylko zdjęcia głowy państwa z okresu dziecięcego lecz także fotografie młodego Andrzeja i Agaty. Na jednym z nich prezydent pozuje w bardzo krótkich spodenkach z uśmiechniętą partnerką u boku. Drugie zdjęcie ukazuje dwudziestoletnią Pierwszą Damę, można zauważyć, że Kinga Duda to jej kopia!

 

Jak wam się podobają zdjęcia Agaty i Andrzeja Dudów?

Zobacz wideo Żarty i żarciki prezydenta Dudy