Piękna córka Heather Locklear pozuje w bluzce mamy. Internauci: Dosłownie bliźniaczki

Ava Sambora coraz bardziej przypomina Heather Locklear . Teraz zapozowała w ubraniach sławnej mamy. Widzicie podobieństwo?

Ava Sambora, córka Heather Locklear i Richiego Sambory, ma już 22 lata i wyrosła na piękną kobietę. Jej urodą i figurą zachwyca się wiele osób, a większość z nich dopatruje się podobieństwa do sławnej mamy. Zdjęcie, które ostatnio opublikowała przeszło najśmielsze oczekiwania. Ava zapozowała w identycznym stroju, jaki miała Heather Locklear w młodości.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Ava Sambora wygląda jak jej mama Heather Locklear

Zdjęcie pojawiło się na Instagramie dziewczyny i w niespełna dobę zdobyło tysiące polubień i komentarzy.

Mam tę bluzkę od mamy (dosłownie wzięłam ją z jej szafy) - podpisała zdjęcie Ava.

Heather Locklear, Ava SamboraHeather Locklear, Ava Sambora Fot. Ava Sambora - Instagram

Internauci nie kryli zachwytu, pojawiła się masa komplementów.

Wyglądasz jak twoja mama.
Dosłownie - bliźniaczki.
Jesteś perfekcyjna! - czytamy pod postem.
 

Warto dodać, że Ava Sambora od najmłodszych lat towarzyszyła mamie w show-biznesie. Gdy tylko dorosła zaczęła robić karierę w modelingu i równie szybko dostała propozycje reklamowe. Ma także na koncie parę występów na dużym ekranie. Jako 15-latka pojawiła się w komedii romantycznej "40 lat minęło", później zagrała w dwóch serialach i filmie "Mommy Be Mine". Mimo wielu sukcesów Ava największą uwagę przykładała nauce. Ostatnio pochwaliła się obronionym dyplomem, co może oznaczać, że aktorstwo i modeling są tylko jej dodatkowymi zajęciami. 

Ava Sambora jest  córką Heather Locklear i muzyka Richie'ego Sambora, znanego z zespołu "Bon Jovi". Heather Locklear największą popularność zyskała dzięki roli w serialu "Dynastia". Aktorka z ojcem Avy była związana przez 14 lat. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.