Eliza Trybała zostawiła córki same tylko na chwilę. Pochwaliła się zabawnym nagraniem. "Wiedziałam, że nie wytrzymają"

Fruit Snack Challenge to wyzwanie, które polega na sprawdzeniu, czy dana osoba powstrzyma się od zjedzenia położonych tuż przed nosem pyszności. Eliza Trybała wystawiła na próbę swoje córki, co uwieczniła na Instagramie.

Eliza Trybała zasłynęła w polskich mediach kilka lat temu, gdy wzięła udział w pierwszej edycji programu "Warsaw Shore". Celebrytka uwielbiająca wówczas frywolną zabawę nie spodziewała się, że w reality-show znajdzie miłość swojego życia - Trybsona. Para odeszła po pierwszym sezonie i pobrała się, a owocem ich miłości są dwie córki. Dumna mama chętnie pokazuje je w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się zabawnym nagraniem.

Zobacz wideo Seks to dla mnie tylko przyjemność'. Tak Elizka z 'WS' mówiła jeszcze 5 lat temu. Dziś? Trybson będzie dumny

Eliza Trybała śmieszkuje z córkami na Instagramie 

Eliza Trybała w przeciwieństwie do większości rodzimych celebrytów nie ma problemu z pokazywaniem wizerunku swoich pociech w mediach społecznościowych. Chętnie relacjonuje na Instagramie wspólne zabawy, stało się tak i tym razem. Na nagraniu zamieszczonym przez celebrytkę widzimy, ja ta zostawia córki same jedynie na chwile i prosi je, aby poczekały na nią, zanim zaczną zajadać się rurkami z kremem. Tuż po tym, jak Eliza zniknęła z pola widzenia, dziewczyny szybko zabrały się za pałaszowanie, co możemy obejrzeć na Instagramie ich mamy. Zobaczcie zresztą sami. 

#fruitsnackchallege Moje dziewczyny go nie zdały i wcale mnie to nie zaskoczyło - czytamy pod nagraniem.
 

Elizę bardzo rozbawiła reakcja córek. Podobnego zdania są również jej fani, o czym dali znać w komentarzach pod postem.

Młode są mega. Ewidentnie sobie w życiu poradzą.
Ale jakie mądre! Tak gryzły, żeby mama się nie zorientowała.
Haha, ale one są boskie - piszą pod nagraniem. 

Podzielacie entuzjazm internautów? 

ZOBACZ TEŻ: Eliza Trybała pochwaliła się zdjęciami z córką. Fani jej wypominają: Faworyzujesz starszą. Odpowiedziała bardzo dosadnie

Więcej o:
Copyright © Agora SA