Eliza Trybała pochwaliła się zdjęciami z córką. Fani jej wypominają: Faworyzujesz starszą. Odpowiedziała bardzo dosadnie

Eliza Trybała pokazała zdjęcia, na których pozuje tylko z jedną córką. Fani zarzucili więc celebrytce, że faworyzuje starszą pociechę. Odpowiedz Trybały jest bardzo dosadna. I słusznie!
Zobacz wideo

Eliza Trybała, która popularność zdobyła dzięki show "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy", opublikowała zdjęcia, na których pozuje ze starszą córką - Viką. Fotografie, choć piękne, to wywołały na Instagramie celebrytki niemałe zamieszanie.

Eliza Trybała z córką

Eliza Trybała rozkręca nowy biznes i promuje swoje kreacje. W roli modelek pojawiają się córki celebrytki, a także ona sama. Tym razem jednak Trybała na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia ze starszą córką. Na jednym z nich dziewczynka pozuje nawet ze swoim tatą. 

Queen & Princess. Zobaczcie drugie zdjęcie. To najpiękniejsze ujęcie mojego @pawel_trybson_trybala z Viką jakie widziałam - napisała pod fotografiami celebrytka. 

Oba kadry zachwyciły internautów. Nie bez przyczyny w komentarzach pojawiło się więc mnóstwo komplementów. Wśród wielu głosów znalazło się jednak kilka mniej przychylnych. Internauci zwrócili bowiem uwagę, że na fotografiach nie ma młodszej córki Trybały. Czyżby więc mała Kornelia była zepchnięta na drugi plan?

Mam wrażenie, że faworyzujesz starszą córkę. Na InstaStories i na zdjęciach jest to zauważalne niestety - czytamy.

Eliza Trybała postanowiła odpowiedzieć na zarzut. Stanowczo wyjaśniła, że młodsza pociecha zwyczajnie nie lubi zdjęć. 

Chyba sobie żartujesz, albo nie masz dzieci i dlatego piszesz takie rzeczy. Kornelka jest młodsza i gdybym miała być szczera, to więcej czasu jej poświęcam, bo jest bardziej wymagającym dzieckiem. To po pierwsze, a po drugie Kornelka ma swój charakterek i po prostu nie lubi zdjęć. Nie zawsze chce być nagrywana i ja to szanuje. Nie można tego powiedzieć o Vice, bo Vika wprost pyta, czy może pogadać do telefonu, albo chce, żebym jej zrobiła zdjęcie. Zanim więc pierdzielniesz taki farmazon, lepiej zastanów się dwa razy - opisała celebrytka. 

Komentarz Elizy TrybałyKomentarz Elizy Trybały Fot. elizka_trybala/Instagram

Zajrzeliśmy też na Instagram Elizy Trybały i okazuje się, że wśród wielu zdjęć, pojawiają się też takie z młodszą córką. Ujęcia, na których mała Kornelia pozuje są też na koncie Trybsona i na instagramowym koncie reklamującym sklep celebrytki. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Agora SA