"Zawsze warto". Polsat kasuje serial z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati. Nie będzie trzeciego sezonu

Serial "Zawsze warto" w gwiazdorskiej obsadzie doczekał się dwóch sezonów. Nina Terentiew wytłumaczyła, dlaczego stacja nie zdecydowała się na kontynuację formatu.

"Zawsze warto" zadebiutował na antenie Polsatu 4 września 2019 roku. W całej Polsce nie brakowało reklam serialu, który miał być hitem stacji. Promocja opierała się na gorących nazwiskach, które wcielały się w role główne, tj. Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati. Zakończyła się emisja drugiego sezonu produkcji, a Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat poinformowała, że "Zawsze warto" nie doczeka się trzeciego sezonu. 

ZOBACZ: Julia Wieniawa wystąpiła w odważnych scenach łóżkowych. "Musiałam być prawie półnaga przed całą ekipą"

Zobacz wideo Julia Wieniawa odtwarza kultową scenę z "Króla Lwa"

Nie będzie trzeciego sezonu "Zawsze warto"

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, stacja rezygnuje z kontynuacji "Zawsze warto", lecz nie wyklucza kontynuacji serialu w przyszłości. Nina Terentiew powiedziała, że trwa weryfikacja planów produkcyjnych. 

Niewątpliwie pandemia wpłynęła na weryfikację naszych planów produkcyjnych - mam na myśli nie tylko seriale, ale również filmy i  rozrywkę - obecnie jesteśmy na etapie nowego planowania i dostosowywania ramówki stacji do nowej rzeczywistości nie tylko rynkowo-reklamowej, ale do wszystkiego, co się zmieniło wokół nas - komentuje Nina Terentiew w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Dyrektor programowa wyraziła swój smutek, że wiele lubianych przez nią tytułów nie doczeka się kontynuacji. 

Osobiście bardzo mi przykro, że nie wszystkie moje ulubione tytuły będą mogły być kontynuowane w nadchodzącym sezonie - powiedziała.

Portal dowiedział się, że "Zawsze warto" jest drugim najchętniej oglądanym serialem na interaktywnej platformie rozrywkowej Ipla. Pierwsze miejsce zajmują "Przyjaciółki", które doczekały się aż 15. sezonów. 

Będzie wam brakowało tego serialu?