Magdalena Zawadzka załamana. Grób jej męża Gustawa Holoubka jest uszkodzony. "Nie wiem, co robić"

Magdalena Zawadzka opowiedziała o smutnym wydarzeniu. Ostatnio grób jej męża na warszawskich Powązkach został zniszczony.

Magdalena Zawadzka to znana i uwielbiana przez widzów aktorka. Nie dziwi więc fakt, że chciała podzielić się z fanami przygnębiającym wydarzeniem. We wtorek poszła odwiedzić grób męża, Gustawa Holoubka, na warszawskich Powązkach. Jak twierdzi aktorka, płyta nagrobna była odsunięta...

Zobacz wideo Kora o chorobie, show-biznesie i... Polsce. "Tu jest chlew, bagno, ściek" [wywiad archiwalny]

Ktoś próbował zniszczyć grób męża Magdaleny Zawadzkiej?

Gwiazda teatralna opublikowała wpis na Facebooku. Wyraziła swoje zdziwienie i opublikowała zdjęcie miejsca pochówku ukochanego.

Drodzy przyjaciele! Chcę się z Państwem podzielić tym, co mnie dzisiaj spotkało. Odwiedzając grób mojego męża, Gustawa Holoubka na Starych Powązkach, zauważyłam, że płyta nagrobna została odsunięta przy użyciu jakiegoś narzędzia o kilkanaście centymetrów - zaczęła aktorka.

Zawadzka poinformowała, że sprawę zgłosiła odpowiednim służbom, lecz nie wie, co jeszcze może zrobić.

Nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Zgłosiłam ten fakt do urzędniczki w Zarządzie Cmentarza i nie wiem, co robić dalej - dodała.

W komentarzach nie brakuje głosów wsparcia dla aktorki. 

Bardzo przykre. Siły brak na to, co się dzieje. Pozdrawiam cieplutko.
Przykro mi bardzo, Pani Magdo. Może miała Pani jakieś ubezpieczenie? Takim wandalom powinny ręce uschnąć! Nie rozumiem, jakim trzeba być chorym człowiekiem, żeby robić takie rzeczy.

Mamy nadzieję, że zarząd cmentarza szybko zajmie się sprawą.

Przypomnijmy, Zawadzka i Holoubka byli małżeństwem przez 35 lat. Rozłączyła ich dopiero śmierć artysty  w 2008 roku.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Różczka urodziła! To nie ona poinformowała o narodzinach córki. Informację zdradziła najbliższa osoba

Więcej o:
Komentarze (131)
Magdalena Zawadzka załamana. Grób jej męża Gustawa Holoubka jest uszkodzony. "Nie wiem, co robić"
Zaloguj się
 • czekam_nad_rzeka

  Oceniono 46 razy 40

  Ja tam nic nie sugeruję, ale taki jeden wjechał na Powązki z kilkoma silnymi gorylami, ale za to bez żadnego trybu. Nikt nie wie, co tam naprawdę robił.

 • only.win7

  Oceniono 28 razy 22

  Tylko jedna strona w Polsce bezcześci groby albo pluje na cmentarzach, żeby przypomnieć np. ataki na Władysława Bartoszewskiego czy niszczenie grobu rodziców A. Michnika. Dla skrajnej prawicy nie ma znaczenia że Gustaw Holoubek nie żyje, liczy się tylko to że krytykowałby-pis-gdyby-żył.

 • kisssmyass

  Oceniono 29 razy 21

  to straszne jak Polacy odwdzięczaja się swoim geniuszom! Moglibyście z szacunku dla umarłego, i jego strapionej żony, przynajmniej milczeć! Takie nadużywanie wolnosci przyniesie tylko każdemu w tym obleśnym narodzie i całej wspólnocie nastepne niewole. Takie są konsekwencje okrucieństw z głupoty i arogancji ignorancji. Obrzydliwy naród!

 • gromek1

  Oceniono 20 razy 20

  jakiś qtas przyjechał limuzyną i zahaczył

 • wkkr

  Oceniono 19 razy 17

  Ostatnio był tam widziany Jarosław K. przywódca pewnej organizacji przestępczej.....

 • jasio1231

  Oceniono 10 razy 10

  "Zgłosiłam ten fakt do urzędniczki w Zarządzie Cmentarza i nie wiem, co robić dalej - dodała."

  Jezeli moge pomoc, to proponuje udanie sie do jednego z warsztatow kamieniarskich po drugiej stronie ulicy Powazkowskiej i poproszenie fachowca o obejrzenie uszkodzenia oraz ewentualna naprawe. Jak kamien nie zostal uszkodzony, to zaplaci pani pare groszy i sprawa zalatwiona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX